fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

EBA Dnipro Global Markets: Еволюція та вплив E-commerce на сучасну європейську економіку: Можливості та виклики

08/ 11/ 2023
  https://www.youtube.com/watch?v=o5bOjf9qdwo Сьогодні e-commerce активно й потужно розвивається в Європі - одному з найбільших ринків електронної торгівлі у світі - та справляє значний вплив на сучасну європейську економіку. Наприклад, Amazon додатково до свого основного бізнесу також дозволяє підприємствам створювати інтернет-магазини на платформі Amazon Marketplace. eBay є другим найпотужнішим маркетплейсом, який забезпечить Вас гідним прибутком за умови відмінного клієнтського сервісу та проходження складних реєстраційних процедур. Alibaba — китайська компанія, яка надає можливості для B2B та B2C торгівлі, спеціалізуєтьсяна оптових торгівлях. До того ж, є низка дуже перспективних і привабливих європейських маркетплейсів, які не поступаються заокеанським гігантам, і на які 100% варто звернути увагу. Ці платформи можуть відрізнятися за своєю цільовою аудиторією, функціональністю та масштабом. Вибір оптимальної залежить від конкретних потреб і характеру Вашого бізнесу. Переглядайте запис нового заходу EBA Dnipro Global Markets та дізнавайтеся від експертки Альони Возненко про: еволюцію e-commerce: від початків до сучасного стану; регулювання та законодавства е-commerce в Європі; успішних бізнес моделей в Європі; провідних В2В-платформ на ринку ЄС.

Сьогодні e-commerce активно й потужно розвивається в Європі – одному з найбільших ринків електронної торгівлі у світі – та справляє значний вплив на сучасну європейську економіку. Наприклад, Amazon додатково до свого основного бізнесу також дозволяє підприємствам створювати інтернет-магазини на платформі Amazon Marketplace. eBay є другим найпотужнішим маркетплейсом, який забезпечить Вас гідним прибутком за умови відмінного клієнтського сервісу та проходження складних реєстраційних процедур. Alibaba — китайська компанія, яка надає можливості для B2B та B2C торгівлі, спеціалізуєтьсяна оптових торгівлях. До того ж, є низка дуже перспективних і привабливих європейських маркетплейсів, які не поступаються заокеанським гігантам, і на які 100% варто звернути увагу.

Ці платформи можуть відрізнятися за своєю цільовою аудиторією, функціональністю та масштабом. Вибір оптимальної залежить від конкретних потреб і характеру Вашого бізнесу. Переглядайте запис нового заходу EBA Dnipro Global Markets та дізнавайтеся від експертки Альони Возненко про:

  • еволюцію e-commerce: від початків до сучасного стану;
  • регулювання та законодавства е-commerce в Європі;
  • успішних бізнес моделей в Європі;
  • провідних В2В-платформ на ринку ЄС.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: