fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

EBA Dnipro FinTax Solutions: Міжнародне оподаткування

28/ 03/ 2023
  У продоженні проєкту EBA Dnipro FinTax Solutions, на черговому вебінарі, присвяченому темі Міжнародного оподаткування, разом з ДПС у Дніпропетровській області, експертами компанії AC Crowe Ukraine Леонідом Карповим та Рустамом Вахітовим Crowe Azerbaijan обговорили наступні питання:  Міжнародний обмін податковою інформацією.  Оподаткування контрольованих іноземних компаній (КІК).  Податок на репатріацію.Визначення постійного представництва.  Розвиток міжнародних податкових реформ та їх вплив на режими корпоративного прибуткового податку в країнах.  Поточний статус обговорення інклюзивного співробітництва – BEPS 2.0.  Вплив на поточні режими податкових пільг.  Судова практика з податку репатріацію.  Судові суперечки щодо ТЦУ за кордоном.  Нюанси по конвенції MLI. У свою чергу, заступник начальника Головного управління ДПС у Дніпропетровській області Валерій Леонов зазначив, що законодавча обізнаність платників – це надійний фундамент роботи бізнесу в рамках правового поля та забезпечення стабільного наповнення бюджетів, тому податкова завжди готова підтримувати відкритий діалог з підприємцями. Ми щиро вдячні за залученість та грунтовні доповіді всім експертам і партнерам заходу: ДПС у Дніпропетровській області, AC Crowe Ukraine, Crowe Azerbaijan.

У продоженні проєкту EBA Dnipro FinTax Solutions, на черговому вебінарі, присвяченому темі Міжнародного оподаткування, разом з ДПС у Дніпропетровській області, експертами компанії AC Crowe Ukraine Леонідом Карповим та Рустамом Вахітовим Crowe Azerbaijan обговорили наступні питання:

✅ Міжнародний обмін податковою інформацією.

✅ Оподаткування контрольованих іноземних компаній (КІК).

✅ Податок на репатріацію.Визначення постійного представництва.

✅ Розвиток міжнародних податкових реформ та їх вплив на режими корпоративного прибуткового податку в країнах.

✅ Поточний статус обговорення інклюзивного співробітництва – BEPS 2.0.

✅ Вплив на поточні режими податкових пільг.

✅ Судова практика з податку репатріацію.

✅ Судові суперечки щодо ТЦУ за кордоном.

✅ Нюанси по конвенції MLI.

У свою чергу, заступник начальника Головного управління ДПС у Дніпропетровській області Валерій Леонов зазначив, що законодавча обізнаність платників – це надійний фундамент роботи бізнесу в рамках правового поля та забезпечення стабільного наповнення бюджетів, тому податкова завжди готова підтримувати відкритий діалог з підприємцями.

Ми щиро вдячні за залученість та грунтовні доповіді всім експертам і партнерам заходу: ДПС у Дніпропетровській області, AC Crowe Ukraine, Crowe Azerbaijan.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: