fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

EBA Dnipro English Development Platform

11/ 06/ 2020
  Англійською сьогодні користується більшість з нас, але частіше це – письмова англійська. І багатьом не вистачає практики саме розмовної мови. Проект EBA Dnipro English Development Platform націлений саме на розвиток навичок усного спілкування; ми не вчимо граматику, а лише спілкуємось та обговорюємо актуальні теми. Крім того, однією з особливостей курсу є викладач – це носій мови, з яким не поговориш своєю рідною мовою 😊 Тема першої зустрічі була Globalization: pros and cons. Заздалегідь учасники отримали лексику до заняття, а на самій зустрічі розібрали її разом з викладачем. Обговорювали такі питання, як Positive and negative sides of Globalization, its impact to the world, Why production is cheaper in the developing countries, import, companies’ integration та інше. Чудово поспілкувались! Висловлюємо щиру подяку нашим давнім друзям та партнерам – партнеру проекту Школі вивчення англійської мови ESL, а також спікеру зустрічі Sherif Abdalla. В рамках проекту відбудеться 8 зустрічей, наступна – 25 червня о 17:00. Реєстрація на сайті.

Англійською сьогодні користується більшість з нас, але частіше це – письмова англійська. І багатьом не вистачає практики саме розмовної мови.

Проект EBA Dnipro English Development Platform націлений саме на розвиток навичок усного спілкування; ми не вчимо граматику, а лише спілкуємось та обговорюємо актуальні теми. Крім того, однією з особливостей курсу є викладач – це носій мови, з яким не поговориш своєю рідною мовою 😊

Тема першої зустрічі була “Globalization: pros and cons”. Заздалегідь учасники отримали лексику до заняття, а на самій зустрічі розібрали її разом з викладачем.

Обговорювали такі питання, як Positive and negative sides of Globalization, its impact to the world, Why production is cheaper in the developing countries, import, companies’ integration та інше. Чудово поспілкувались!

Висловлюємо щиру подяку нашим давнім друзям та партнерам – партнеру проекту Школі вивчення англійської мови ESL, а також спікеру зустрічі Sherif Abdalla.

В рамках проекту відбудеться 8 зустрічей, наступна – 25 червня о 17:00. Реєстрація на сайті.

Партнери

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: