fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

EBA Dnipro English Development Platform

08/ 10/ 2020
  На зустрічі EBA Dnipro ми спілкувалися на тему Life Style. Класна тема, на яку можна говорити довго та багато)) Шериф, наш нейтів спікер та викладач школи ESL, яка є партнером проекту, як завжди, задавав учасникам питання для роздумів та сам ділився своїм досвідом. Так, ми задумалися про чинники, які завдають нам в житті стрес та поділилися способами, як з ним справляємося. Загалом, популярні такі способи: переключення від поточних справ, зустрічі та спілкування з друзями, зміна оточуючої обстановки, подорожі, перегляд хорошого фільму, книга тощо. Також учасники відповіли на питання про свій спосіб життя: який він: активний, пасивний, позитивний і чому? Та пригадали події, які мали суттєвий вплив на їх Life Style – що відбувалося в житті, що призвело до зміни звичного життєвого устрою, як то переїзд в інше місто, народження дітей чи щось інше. Ну і наприкінці ми ділилися думками про ключ до щасливого способу життя та визначили, як отримувати задоволення від кожного дня та мати менше стресу.

На зустрічі EBA Dnipro ми спілкувалися на тему Life Style. Класна тема, на яку можна говорити довго та багато)) Шериф, наш нейтів спікер та викладач школи ESL, яка є партнером проекту, як завжди, задавав учасникам питання для роздумів та сам ділився своїм досвідом.

Так, ми задумалися про чинники, які завдають нам в житті стрес та поділилися способами, як з ним справляємося. Загалом, популярні такі способи: переключення від поточних справ, зустрічі та спілкування з друзями, зміна оточуючої обстановки, подорожі, перегляд хорошого фільму, книга тощо.

Також учасники відповіли на питання про свій спосіб життя: який він: активний, пасивний, позитивний і чому? Та пригадали події, які мали суттєвий вплив на їх Life Style – що відбувалося в житті, що призвело до зміни звичного життєвого устрою, як то переїзд в інше місто, народження дітей чи щось інше. Ну і наприкінці ми ділилися думками про ключ до щасливого способу життя та визначили, як отримувати задоволення від кожного дня та мати менше стресу.

Партнери

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: