fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

EBA Dnipro English Development Platform

24/ 09/ 2020
  Сучасні технології, новинки у техніці, найвагоміший винахід сучасності… Про все це ми говорили протягом зустрічі, адже тема була – «Технології». Як виявилося, більшість з учасників не надто technologically savvy, тобто, не є надто «просунутими» у технологіях. Для більшості основне це базові знання, які необхідні у повсякденному житті – без глибокого занурення у подробиці та технології. Щодо найважливіших технологічних винаходів, учасники називали, наприклад, телефон, космічне будівництво, інтернет тощо. Як завжди, жваво та цікаво пройшло наше спілкування. Дякуємо нашому партнеру – Школі розмовної англійської – ESL – Школа розмовної англійської – за чудову можливість покращення іноземної мови.

Сучасні технології, новинки у техніці, найвагоміший винахід сучасності… Про все це ми говорили протягом зустрічі, адже тема була – «Технології».

Як виявилося, більшість з учасників не надто technologically savvy, тобто, не є надто «просунутими» у технологіях. Для більшості основне це базові знання, які необхідні у повсякденному житті – без глибокого занурення у подробиці та технології.

Щодо найважливіших технологічних винаходів, учасники називали, наприклад, телефон, космічне будівництво, інтернет тощо.

Як завжди, жваво та цікаво пройшло наше спілкування. Дякуємо нашому партнеру – Школі розмовної англійської – ESL – Школа розмовної англійської – за чудову можливість покращення іноземної мови.

Партнери

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: