fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

EBA Dnipro English Development Platform

09/ 07/ 2020
  Сьогодні у нас відбулась цікава та глибока розмова. Торкнулись і філософії, і психології, говорили відверто про свої плани у житті та цілі, про те що нас мотивує. Обговорювали чи є різниця для нас між внутрішньою та зовнішньою мотивацією та якої в житті кожного з нас все ж більше. Як з часом змінюються наші цілі та мотивація та які з поставлених планів ми змінили і не реалізували – ці питання ми також обговорили на третій зустрічі English Development Platform. Дякуємо нашому native speaker Шериф за завжди цікаве спілкування, а також учасникам за залученість. Подяка партнеру проекту – ESL – Центр вивчення англійської мови!

Сьогодні у нас відбулась цікава та глибока розмова. Торкнулись і філософії, і психології, говорили відверто про свої плани у житті та цілі, про те що нас мотивує. Обговорювали чи є різниця для нас між внутрішньою та зовнішньою мотивацією та якої в житті кожного з нас все ж більше.

Як з часом змінюються наші цілі та мотивація та які з поставлених планів ми змінили і не реалізували – ці питання ми також обговорили на третій зустрічі English Development Platform.

Дякуємо нашому native speaker Шериф за завжди цікаве спілкування, а також учасникам за залученість. Подяка партнеру проекту – ESL – Центр вивчення англійської мови!

Партнери

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: