fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

EBA Dnipro Coaching Teens Platform

21/ 09/ 2019
    2 сесії повного дня та 6 виїздів на компанії! І ми розпочали цей яскравий проект! Цієї суботи стартував проект EBA Dnipro Coaching Teens Platform, в якому приймають участь підлітки 12-16 років – цілеспрямовані та прогресивні, які розуміють, що про своє майбутнє слід думати вже зараз. Партнер-провайдер – ICF Ukraine. Навчання було розділене на 4 блоки з перервами на перекуси органічними снеками від VitaNatura та напоями PepsiCo Ukraine, та перерву на обід. Протягом дня учасники працювали невеликою командою та розглядали такі питання, як, наприклад «Навіщо ходити до школи?», «Як працює мозок та як розвивати роботу обох півкуль», «Професії майбутнього», «Як мрію перетворити на мету?», «Як правильно ставити цілі та досягати їх, методика SMARTER» тощо. Коуч проекту Лілія Луць наприкінці запропонувала кожному учаснику розповісти, що вони винесли із сесії та поділитись враженнями. Також отримали домашнє завдання: візуалізувати мрію, створити образ майбутнього, доопрацювати вікно Джохарі, подивитися фільм «В гонитві за щастям» та виписати в щоденник цитати, що сподобались. Наступна наша зустріч – в Соколово!
01/

 

2 сесії повного дня та 6 виїздів на компанії! І ми розпочали цей яскравий проект!

Цієї суботи стартував проект EBA Dnipro Coaching Teens Platform, в якому приймають участь підлітки 12-16 років – цілеспрямовані та прогресивні, які розуміють, що про своє майбутнє слід думати вже зараз. Партнер-провайдер – ICF Ukraine.

Навчання було розділене на 4 блоки з перервами на перекуси органічними снеками від VitaNatura та напоями PepsiCo Ukraine, та перерву на обід. Протягом дня учасники працювали невеликою командою та розглядали такі питання, як, наприклад «Навіщо ходити до школи?», «Як працює мозок та як розвивати роботу обох півкуль», «Професії майбутнього», «Як мрію перетворити на мету?», «Як правильно ставити цілі та досягати їх, методика SMARTER» тощо.

Коуч проекту Лілія Луць наприкінці запропонувала кожному учаснику розповісти, що вони винесли із сесії та поділитись враженнями. Також отримали домашнє завдання: візуалізувати мрію, створити образ майбутнього, доопрацювати вікно Джохарі, подивитися фільм «В гонитві за щастям» та виписати в щоденник цитати, що сподобались.

Наступна наша зустріч – в Соколово!

Партнери

Звіти та фотогалереї

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: