fbpx

EBA Dnipro Coaching Teens Platform: Професії в дії, Sokolovo Food Forest

28/ 09/ 2019
    Чим особливий проект EBA Dnipro Coaching Teens Platform – так це додатковою практичною частиною. Частиною, що складається з шести виїздів до компаній різних сфер економіки –Sokolovo Food Forest, OTP Bank, Luxoft, Axor Industry, Allo, Обласна Рада, з можливістю побачити та іноді навіть спробувати професії в дії. Перша поїздка відбулась до органічного господарства Sokolovo Food Forest, що в Новомосковському районі неподалік Дніпра. Це ферма площею 7 га, де вирощують овочі, зелень, ягоди без застосування будь-якої хімії, пестицидів, суворо дотримуючись технології органічного землеробства. Також на території розташоване озеро, в якому розводять різноманітні сорти риби. Проект офіційно стартував в 2016 році і продовжує зростати з кожним роком. Учасники мали можливість познайомитись з аграрним сектором – відвідали теплиці, сад, вермиферму, побачили, як зростають індики та кури та навіть погодували їх і робили для них корм. А наприкінці отримали подарунки з органічною продукцією. Прийом у Sokolovo Food Forest був дуже теплий, як і сонячна погода 😊, яка дуже порадувала!
01/

 

Чим особливий проект EBA Dnipro Coaching Teens Platform – так це додатковою практичною частиною. Частиною, що складається з шести виїздів до компаній різних сфер економіки –Sokolovo Food Forest, OTP Bank, Luxoft, Axor Industry, Allo, Обласна Рада, з можливістю побачити та іноді навіть спробувати професії в дії.

Перша поїздка відбулась до органічного господарства Sokolovo Food Forest, що в Новомосковському районі неподалік Дніпра. Це ферма площею 7 га, де вирощують овочі, зелень, ягоди без застосування будь-якої хімії, пестицидів, суворо дотримуючись технології органічного землеробства. Також на території розташоване озеро, в якому розводять різноманітні сорти риби. Проект офіційно стартував в 2016 році і продовжує зростати з кожним роком.

Учасники мали можливість познайомитись з аграрним сектором – відвідали теплиці, сад, вермиферму, побачили, як зростають індики та кури та навіть погодували їх і робили для них корм.

А наприкінці отримали подарунки з органічною продукцією.

Прийом у Sokolovo Food Forest був дуже теплий, як і сонячна погода 😊, яка дуже порадувала!

Партнери

Звіти та фотогалереї

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: