fbpx

EBA Dnipro Coaching Teens Platform: Професії в дії, ОТП Банк

10/ 10/ 2019
    Цього разу в рамках виїздів на компанії підлітки відвідали преміум-відділення OTP Bank, де познайомились з роботою банку та зі спеціальностями цієї сфери. Учасникам проекту провели екскурсію, розповіли про особливості роботи у VIP-відділенні, про різні купюри світу і продемонстрували, як перевіряти їх на справжність, та навіть провели до справжнього банківського сховища! Представники банку також розповіли про роботу у цій сфері, про те, як побудувати кар’єру, з чого починати, які якості потрібно мати, щоб бути успішним, і, звісно, відповіли на питання підлітків. Наприкінці на учасників очікувала цікава вікторина з призами, де були питання про все, що вони дізналися у відділенні цього дня. Чудово для закріплення матеріалу! Крім того, кожен отримав подарунок з символікою банку :)
01/

 

Цього разу в рамках виїздів на компанії підлітки відвідали преміум-відділення OTP Bank, де познайомились з роботою банку та зі спеціальностями цієї сфери. Учасникам проекту провели екскурсію, розповіли про особливості роботи у VIP-відділенні, про різні купюри світу і продемонстрували, як перевіряти їх на справжність, та навіть провели до справжнього банківського сховища!

Представники банку також розповіли про роботу у цій сфері, про те, як побудувати кар’єру, з чого починати, які якості потрібно мати, щоб бути успішним, і, звісно, відповіли на питання підлітків.

Наприкінці на учасників очікувала цікава вікторина з призами, де були питання про все, що вони дізналися у відділенні цього дня. Чудово для закріплення матеріалу! Крім того, кожен отримав подарунок з символікою банку 🙂

Партнери

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: