fbpx

EBA Dnipro Coaching Teens Platform: Професії в дії, AXOR Industry

17/ 10/ 2019
    Виробництво – наступна галузь зі списку наших компаній для візитів. Щоб показати, яким воно може бути сьогодні та, можливо, зламати стереотипи, ми обрали компанію AXOR INDUSTRY, адже це є прекрасний приклад сучасної виробничої компанії. Отже, коротко про AXOR INDUSTRY: виробництво віконно-дверної фурнітури зі світовим ім’ям виробничий комплекс повного циклу № 1 в Україні, один з найбільших заводів Східної Європи первинні інвестиції в будівництво – 25 млн євро (2011р.), загальні – 35 млн євро (2017р.) завод працює 24/7 максимальна автоматизація процесів відповідність високим стандартам EN, DIN, сертифікація IFT Rosenheim (Німеччина) поставки в 32 країни світу висококласні фахівці піклування про навколишнє середовище Уявіть, як пощастило підліткам побачити все це на власні очі. Це розширює світогляд, це перевага серед інших – далеко не кожному випадає така нагода, це – можливість дізнатись про сучасні виробничі професії та розвиток кар’єри в цій сфері. Після перекусу з дороги Едем Хурмаджи, директор з продажів по Україні, провів екскурсію виробництвом та коротко і доступно розповів про етапи створення продуктів. Другою частиною було спілкування: мотивуючі спічі від Едема Хурмаджи, Олени Крекніної, Олени Берднікової, їх власні такі різні історії та кар’єри, цінні поради щодо обрання професії, навчання та роботи. Дякуємо, друзі та партнери AXOR INDUSTRY, за теплий прийом
01/

 

Виробництво – наступна галузь зі списку наших компаній для візитів. Щоб показати, яким воно може бути сьогодні та, можливо, зламати стереотипи, ми обрали компанію AXOR INDUSTRY, адже це є прекрасний приклад сучасної виробничої компанії.

Отже, коротко про AXOR INDUSTRY:

  • виробництво віконно-дверної фурнітури зі світовим ім’ям
  • виробничий комплекс повного циклу № 1 в Україні, один з найбільших заводів Східної Європи
  • первинні інвестиції в будівництво – 25 млн євро (2011р.), загальні – 35 млн євро (2017р.)
  • завод працює 24/7
  • максимальна автоматизація процесів
  • відповідність високим стандартам EN, DIN, сертифікація IFT Rosenheim (Німеччина)
  • поставки в 32 країни світу
  • висококласні фахівці
  • піклування про навколишнє середовище

Уявіть, як пощастило підліткам побачити все це на власні очі. Це розширює світогляд, це перевага серед інших – далеко не кожному випадає така нагода, це – можливість дізнатись про сучасні виробничі професії та розвиток кар’єри в цій сфері.

Після перекусу з дороги Едем Хурмаджи, директор з продажів по Україні, провів екскурсію виробництвом та коротко і доступно розповів про етапи створення продуктів.

Другою частиною було спілкування: мотивуючі спічі від Едема Хурмаджи, Олени Крекніної, Олени Берднікової, їх власні такі різні історії та кар’єри, цінні поради щодо обрання професії, навчання та роботи.

Дякуємо, друзі та партнери AXOR INDUSTRY, за теплий прийом

Партнери

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: