fbpx

EBA Dnipro Coaching Teens Platform: Дніпровська Обласна рада

31/ 10/ 2019
  31 жовтня відбулась передостання зустріч-візит в рамках EBA Dnipro Coaching Teens Platform. Відвідали Обласну раду. Учасники проекту відвідали музей Історії місцевого самоврядування, який є єдиним таким музеєм в Україні та дізнались чимало цікавого про розвиток міста та регіону, органів самоврядування, устрою та основні історичні події. А родзинкою стало відвідання сесійної зали, де під час засідань піднімають, обговорюють та вирішують важливі питання та проблеми міста. Технічний спеціаліст Обласної ради ознайомив з процедурою, правилами та ходом сесій. І, звісно, була практика. Підлітки могли відчути себе в ролі депутатів: вони отримали картки, зареєструвались у системі, підняли питання до голосування та проголосували за них! Незабутній досвід 😊 Висловлюємо подяку спеціалістам Обласної Ради за організацію та проведення зустрічі!

31 жовтня відбулась передостання зустріч-візит в рамках EBA Dnipro Coaching Teens Platform. Відвідали Обласну раду. Учасники проекту відвідали музей Історії місцевого самоврядування, який є єдиним таким музеєм в Україні та дізнались чимало цікавого про розвиток міста та регіону, органів самоврядування, устрою та основні історичні події.

А родзинкою стало відвідання сесійної зали, де під час засідань піднімають, обговорюють та вирішують важливі питання та проблеми міста. Технічний спеціаліст Обласної ради ознайомив з процедурою, правилами та ходом сесій. І, звісно, була практика. Підлітки могли відчути себе в ролі депутатів: вони отримали картки, зареєструвались у системі, підняли питання до голосування та проголосували за них! Незабутній досвід 😊

Висловлюємо подяку спеціалістам Обласної Ради за організацію та проведення зустрічі!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: