fbpx

EBA Dnipro Coaching Teens Platform: ЛЮКСОФТ

24/ 10/ 2019
    ІТ-спеціалісти заробляють мільйони. ІТ – це нудно. Робота в ІТ – лише для чоловіків. Такі найпопулярніші міфи про роботу в ІТ-компаніях. І HR компанії ЛЮКСОФТ Катерина Латнер розвіяла ці міфи. Щоб познайомити підлітків с роботою в ІТ-сфері, спеціальностями та з можливостями для себе, для спілкування запросили представників різних спеціальностей, які працюють в «ЛЮКСОФТ». І кожен розповів про специфіку своєї роботи. Support-відділ – чудова робота для старту. Тест-інженер: критичне мислення, постійно вчитись, розвиватись, читати, знати англійську (як і в будь-якій спеціальності в ІТ) ІТ-рекрутер – постійне спілкування, 2-3 етапи співбесіди з кандидатом. Інтерн – початок роботи в ІТ. Програміст – написання програм. Загалом, як розповіли представники компанії – робота в ІТ для них в задоволення. Це постійний розвиток, постійний ріст, цікава робота в сфері передових технологій. Тим не менш, як наголошують, надзвичайно важливо витримувати баланс приватного життя та роботи, адже саме в цій сфері цю межу легко розмити. Також, головне – результат роботи, а не просто кількість часу, яку співробітник «відсидів» на робочому місці. Другою частиною стала екскурсія офісом компанії. Побачили все: робочі місця, кімнати відпочинку та релаксу, про які всі чули, спортивні кімнати з тренажерами, тенісним столом, Play Station, кімнату для споживання їжі. Звісно, всім було надзвичайно цікаво поринути в середовище інформаційних технологій та побачити роботу ІТ-компанії зсередини! Дякуємо Марії Кот, Катерині Латнер, Олені Григорко, та всій команді Люксофт за організацію та цікаву програму!
01/

 

ІТ-спеціалісти заробляють мільйони. ІТ – це нудно. Робота в ІТ – лише для чоловіків. Такі найпопулярніші міфи про роботу в ІТ-компаніях. І HR компанії ЛЮКСОФТ Катерина Латнер розвіяла ці міфи.

Щоб познайомити підлітків с роботою в ІТ-сфері, спеціальностями та з можливостями для себе, для спілкування запросили представників різних спеціальностей, які працюють в «ЛЮКСОФТ». І кожен розповів про специфіку своєї роботи.

  • Support-відділ – чудова робота для старту.
  • Тест-інженер: критичне мислення, постійно вчитись, розвиватись, читати, знати англійську (як і в будь-якій спеціальності в ІТ)
  • ІТ-рекрутер – постійне спілкування, 2-3 етапи співбесіди з кандидатом.
  • Інтерн – початок роботи в ІТ.
  • Програміст – написання програм.

Загалом, як розповіли представники компанії – робота в ІТ для них в задоволення. Це постійний розвиток, постійний ріст, цікава робота в сфері передових технологій. Тим не менш, як наголошують, надзвичайно важливо витримувати баланс приватного життя та роботи, адже саме в цій сфері цю межу легко розмити. Також, головне – результат роботи, а не просто кількість часу, яку співробітник «відсидів» на робочому місці.

Другою частиною стала екскурсія офісом компанії. Побачили все: робочі місця, кімнати відпочинку та релаксу, про які всі чули, спортивні кімнати з тренажерами, тенісним столом, Play Station, кімнату для споживання їжі. Звісно, всім було надзвичайно цікаво поринути в середовище інформаційних технологій та побачити роботу ІТ-компанії зсередини!

Дякуємо Марії Кот, Катерині Латнер, Олені Григорко, та всій команді Люксофт за організацію та цікаву програму!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: