fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

EBA Dnipro Best Business Practices: AMF Україна

25/ 06/ 2024
  У рамках нашого улюбленого проекту Best Business Practices ми мали честь відвідати компанію AMF - Art Metal Furniture, провідного виробника меблів у країні. Однією з ключових переваг AMF - Art Metal Furniture є власне виробництво, яке гарантує бездоганну якість на кожному етапі. Використання передових технологій, таких як автоматизація виробничих ліній та лазерні верстати нового покоління, значно підвищує ефективність і точність виробництва. Компанія постійно впроваджує інноваційні матеріали й оптимізує логістичні ланцюжки, що робить її надійним партнером, який забезпечує швидке і якісне постачання продукції клієнтам по всій Україні та за її межами. Про це свідчить й той факт, що меблі експортуються до понад 30 країн світу, роблячи український бренд впізнаваним далеко за межами країни Окрім успішного ведення бізнесу, компанія активно бере участь у благодійних проєктах, регулярно підтримуючи ініціативи, спрямовані на розвиток соціальної сфери, культури, освіти та охорони здоровя. До початку війни AMF - Art Metal Furniture в рамках програми U-LEAD обладнала меблями всі ЦНАПи в областях. Змінивши фокус з урахуванням нових реалій, AMF - Art Metal Furniture зараз виготовляє для переселенців двоярусні ліжка, стільці та інші легкозбірні меблі для модульного житла, розкладні стільці для бомбосховищ у багатьох містах України, а також парти для підземних шкіл Харкова. На завершення екскурсії учасники мали можливість поспілкуватися, поділитися думками щодо різних підходів, які використовує компанія, та отримати відповіді на свої питання. Ми щиро вдячні AMF - Art Metal Furniture за відкритість до обміну досвідом та неймовірно цікавий захід для спільноти EBA Dnipro.

У рамках нашого улюбленого проекту “Best Business Practices” ми мали честь відвідати компанію AMF – Art Metal Furniture, провідного виробника меблів у країні. Однією з ключових переваг AMF – Art Metal Furniture є власне виробництво, яке гарантує бездоганну якість на кожному етапі. Використання передових технологій, таких як автоматизація виробничих ліній та лазерні верстати нового покоління, значно підвищує ефективність і точність виробництва. Компанія постійно впроваджує інноваційні матеріали й оптимізує логістичні ланцюжки, що робить її надійним партнером, який забезпечує швидке і якісне постачання продукції клієнтам по всій Україні та за її межами. Про це свідчить й той факт, що меблі експортуються до понад 30 країн світу, роблячи український бренд впізнаваним далеко за межами країни

Окрім успішного ведення бізнесу, компанія активно бере участь у благодійних проєктах, регулярно підтримуючи ініціативи, спрямовані на розвиток соціальної сфери, культури, освіти та охорони здоров’я. До початку війни AMF – Art Metal Furniture в рамках програми U-LEAD обладнала меблями всі ЦНАПи в областях. Змінивши фокус з урахуванням нових реалій, AMF – Art Metal Furniture зараз виготовляє для переселенців двоярусні ліжка, стільці та інші легкозбірні меблі для модульного житла, розкладні стільці для бомбосховищ у багатьох містах України, а також парти для підземних шкіл Харкова.

На завершення екскурсії учасники мали можливість поспілкуватися, поділитися думками щодо різних підходів, які використовує компанія, та отримати відповіді на свої питання.

Ми щиро вдячні AMF – Art Metal Furniture за відкритість до обміну досвідом та неймовірно цікавий захід для спільноти EBA Dnipro.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: