fbpx

EBA Digital Updates

20/ 05/ 2020
  Сайт Асоціації має широкі можливості як для компанії-члена, так і особисто для кожного користувача. За останній рік поступово розроблялись нові опції та вдосконалювались вже існуючі. Таким чином, ми маємо великий пул корисної інформації, якою мали поділитися. Ми провели зустріч EBA Digital Updates, на якій фахівці Асоціації Олександра Семен та Олександра Крючкова розповіли про всі опції сайту. Модератором виступила Юлія Краснова, керівник департаменту Регіонального розвитку Асоціації. Основні питання були наступні: 📌 Персональний кабінет 📌 Підписки на розсилку Асоціації та реєстрація. Анонси, комітети, дайджести 📌 Профіль компанії. Внесення інформації та змін 📌 Розміщення вакансій та резюме 📌 Організація B2B зустрічей 📌 Адвокація. Лобінгові ініціативи 📌 Спеціальні пропозиції на сайті 📌 EBA Telegram Bot Так, у учасників були додаткові питання щодо розміщення вакансій та резюме, спеціальних пропозицій, змін у профілі компанії, організації В2В зустрічей тощо. Ми бажаємо, щоб компанії Асоціації та їх співробітники максимально повною мірою користувалися опціями Асоціації, адже саме таким чином ви отримаєте максимальну користь від членства. 📩  Якщо у вас виникають додаткові питання, звертайтеся до фахівців: Олександра Семен Oleksandra.Semen@eba.com.ua, Олександра Крючкова Oleksandra.Kriuchkova@eba.com.ua. 📌 За запитом ми надамо запис заходу з інформацією по користування сайтом.

Сайт Асоціації має широкі можливості як для компанії-члена, так і особисто для кожного користувача. За останній рік поступово розроблялись нові опції та вдосконалювались вже існуючі. Таким чином, ми маємо великий пул корисної інформації, якою мали поділитися.

Ми провели зустріч EBA Digital Updates, на якій фахівці Асоціації Олександра Семен та Олександра Крючкова розповіли про всі опції сайту. Модератором виступила Юлія Краснова, керівник департаменту Регіонального розвитку Асоціації.

Основні питання були наступні:

📌 Персональний кабінет
📌 Підписки на розсилку Асоціації та реєстрація. Анонси, комітети, дайджести
📌 Профіль компанії. Внесення інформації та змін
📌 Розміщення вакансій та резюме
📌 Організація B2B зустрічей
📌 Адвокація. Лобінгові ініціативи
📌 Спеціальні пропозиції на сайті
📌 EBA Telegram Bot

Так, у учасників були додаткові питання щодо розміщення вакансій та резюме, спеціальних пропозицій, змін у профілі компанії, організації В2В зустрічей тощо.

Ми бажаємо, щоб компанії Асоціації та їх співробітники максимально повною мірою користувалися опціями Асоціації, адже саме таким чином ви отримаєте максимальну користь від членства.

📩  Якщо у вас виникають додаткові питання, звертайтеся до фахівців: Олександра Семен Oleksandra.Semen@eba.com.ua, Олександра Крючкова Oleksandra.Kriuchkova@eba.com.ua.

📌 За запитом ми надамо запис заходу з інформацією по користування сайтом.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: