fbpx

EBA Cross-Regional Meeting of CEOs in Kyiv

19/ 11/ 2019
  Це була важлива подія, яка обєднала бізнес ЕВА з усієї України. Вдень в офісі Асоціації відбулась вузька зустріч керівників регіональних компаній-членів з Анною Деревянко, виконавчим директором Асоціації. У зустрічі прийняли участь близько 30 гостей з Харкова, Дніпра, Львова, Одеси. Обговорили основні питання щодо членства, напрямків подальшої діяльності Асоціації, розвитку, нових опцій тощо. Основною метою була також можливість для знайомств та нетворкінгу. Кожен керівник взяв слово та розповів про діяльність своєї компанії і далі спілкувались на загальні та спільні теми. Після зустрічі гості відвідали EBA General Membership Meeting.

Це була важлива подія, яка об’єднала бізнес ЕВА з усієї України. Вдень в офісі Асоціації відбулась вузька зустріч керівників регіональних компаній-членів з Анною Дерев’янко, виконавчим директором Асоціації.

У зустрічі прийняли участь близько 30 гостей з Харкова, Дніпра, Львова, Одеси. Обговорили основні питання щодо членства, напрямків подальшої діяльності Асоціації, розвитку, нових опцій тощо.

Основною метою була також можливість для знайомств та нетворкінгу. Кожен керівник взяв слово та розповів про діяльність своєї компанії і далі спілкувались на загальні та спільні теми.

Після зустрічі гості відвідали EBA General Membership Meeting.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: