fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

EBA Connects

14/ 11/ 2017
  EBA Connects – це чудовий шанс для членів і партнерів Асоціації дізнатися більше про один одного та приємно провести час, в чому на власному досвіді в котрий раз змогли пересвідчитись всі присутні. 14 листопада у Дніпрі, у рамках проекту EBA Connects, відбулась зустріч, завдяки якій члени Асоціації мали змогу обговорити можливості співпраці, поділитись цікавими кейсами та планами на майбутнє. Захід проводився у кафе «Нью Йорк», що дало змогу зробити атмосферу яскравою, затишною та теплою, що дійсно важливо у сезон дощів та сірості буднів, а смачний фуршет разом з запашною кавою сприяли жвавій та цікавій дискусії на актуальні теми сьогодення.
01/

EBA Connects – це чудовий шанс для членів і партнерів Асоціації дізнатися більше про один одного та приємно провести час, в чому на власному досвіді в котрий раз змогли пересвідчитись всі присутні.

14 листопада у Дніпрі, у рамках проекту EBA Connects, відбулась зустріч, завдяки якій члени Асоціації мали змогу обговорити можливості співпраці, поділитись цікавими кейсами та планами на майбутнє.

Захід проводився у кафе «Нью Йорк», що дало змогу зробити атмосферу яскравою, затишною та теплою, що дійсно важливо у сезон дощів та сірості буднів, а смачний фуршет разом з запашною кавою сприяли жвавій та цікавій дискусії на актуальні теми сьогодення.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: