fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

EBA Connects в Дніпрі Online

19/ 05/ 2020
  Однією з переваг та можливостей, які надає Асоціація, є нетворкінг. Нові знайомства, налагодження бізнес-звязків, можливість розширити коло спілкування, обмінятися новинами, надихнутися – у Дніпрі це формат ЕВА Connects. Один з найулюбленіших у членів Асоціації 😊 Цього разу вперше ми зустрілись у форматі EBA Connects онлайн, і це виявилось «ковтком свіжого повітря», адже серед численних онлайн заходів, тренінгів, майстер-класів, усім все ж так не вистачає спілкування! Учасниками стали представники та керівники компаній BDO Ukraine, AXOR INDUSTRY, Travel Retail Ukraine, АрселорМіттал Кривий Ріг, МІМ, Dynasty Law & Investment Firm, Linde Gas Ukraine, Caparol Україна. Звісно, обговорили зміни у роботі компаній під час карантину, огляд ринків, прогнози на майбутнє тощо. Дякуємо кожному з учасників за заряд позитивною енергією на початку тижня та цікаві інсайти!

Однією з переваг та можливостей, які надає Асоціація, є нетворкінг. Нові знайомства, налагодження бізнес-зв’язків, можливість розширити коло спілкування, обмінятися новинами, надихнутися – у Дніпрі це формат ЕВА Connects. Один з найулюбленіших у членів Асоціації 😊

Цього разу вперше ми зустрілись у форматі EBA Connects онлайн, і це виявилось «ковтком свіжого повітря», адже серед численних онлайн заходів, тренінгів, майстер-класів, усім все ж так не вистачає спілкування!

Учасниками стали представники та керівники компаній BDO Ukraine, AXOR INDUSTRY, Travel Retail Ukraine, АрселорМіттал Кривий Ріг, МІМ, Dynasty Law & Investment Firm, Linde Gas Ukraine, Caparol Україна. Звісно, обговорили зміни у роботі компаній під час карантину, огляд ринків, прогнози на майбутнє тощо.

Дякуємо кожному з учасників за заряд позитивною енергією на початку тижня та цікаві інсайти!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: