fbpx

EBA Connects у Дніпрі

25/ 10/ 2018
    Провести затишний осінній вечір у теплому колі однодумців та завести нові бізнес-знайомства – це про спеціальний захід Асоціації EBA Connects, що відбувся 25 жовтня у Дніпрі у гостинній атмосфері Figaro House. Учасники зустрічі активно знайомилися та розповідали про діяльність своїх компаній, обговорювали останні бізнес-події, ділилися складнощами у веденні бізнесу та своїм досвідом вирішення проблем, знаходили спільне та, навіть, планували нові проекти разом з Асоціацією! Гості мали можливість насолоджуватися бесідою за смачними закусками, вишуканим десертом та гарячими напоями, якими пригощав наш партнер Figaro Catering. Європейська Бізнес Асоціація дуже вдячна всім, хто був присутній на зустрічі та розділив з нами декілька приємних годин, а також Figaro Catering за гостинність. А якщо ви бажаєте стати учасником наступної такої зустрічі, бідь ласка, напишіть нам на dnipro@eba.com.ua, і ми обов’язково вас запросимо!
01/

 

Провести затишний осінній вечір у теплому колі однодумців та завести нові бізнес-знайомства – це про спеціальний захід Асоціації EBA Connects, що відбувся 25 жовтня у Дніпрі у гостинній атмосфері Figaro House.

Учасники зустрічі активно знайомилися та розповідали про діяльність своїх компаній, обговорювали останні бізнес-події, ділилися складнощами у веденні бізнесу та своїм досвідом вирішення проблем, знаходили спільне та, навіть, планували нові проекти разом з Асоціацією!

Гості мали можливість насолоджуватися бесідою за смачними закусками, вишуканим десертом та гарячими напоями, якими пригощав наш партнер Figaro Catering.

Європейська Бізнес Асоціація дуже вдячна всім, хто був присутній на зустрічі та розділив з нами декілька приємних годин, а також Figaro Catering за гостинність.

А якщо ви бажаєте стати учасником наступної такої зустрічі, бідь ласка, напишіть нам на dnipro@eba.com.ua, і ми обов’язково вас запросимо!

Партнери

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: