fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

EBA Connects in Dnipro: X-mas mood is ON

17/ 12/ 2021
    Напередодні новорічних свят усі ми зазвичай підводимо підсумки року, радіємо своїм досягненням, будуємо плани на майбутнє і з великою теплотою очікуємо на зустрічі зі старими друзями, рідними, знайомими та колегами. Під час заходу EBA Connects in Dnipro: X-mas mood is ON у теплій та дружній атмосфері ми мали чудову змогу зустрітися з представниками компаній, партнерами Офісу та новими членами нашої спільноти. Оскільки European Business Association має Офіси в найбільших регіонах і охоплює всю Україну, раді були вітати гостя Роман Олійник, голову Виробничого комітету Західноукраїнського офісу Асоціації, директора компанії Intramotion. Дуже приємним виявилося знайомство з новими членськими компаніями:  Антоном Харитоновим, керівником компанії QFM, який презентував сервіси та послуги з фасіліті менеджменту, кейтерінгу, клінінгу, експлуатації та аутстафінгу персоналу;  Олександром Ігнашевим, керівником Solution Systems - компанії, яка пропонує сучасні рішення для моніторингу та найбільш повного управління споживанням енергії.  А ще ми щиро дякуємо колегам, які долучилися до нашої зустрічі: Dynasty Law & Investment Firm, Ukrsibbank BNP Paribas Group, Parle - центр конференций в Днепре, DobroDoc, Danieli.  А за смачні напої дякуємо beverage partner IDS Borjomi Ukraine. І побачимось з вами на заходах EBA Dnipro в новому сезоні 2022.
01/

 

Напередодні новорічних свят усі ми зазвичай підводимо підсумки року, радіємо своїм досягненням, будуємо плани на майбутнє і з великою теплотою очікуємо на зустрічі зі старими друзями, рідними, знайомими та колегами. Під час заходу EBA Connects in Dnipro: X-mas mood is ON у теплій та дружній атмосфері ми мали чудову змогу зустрітися з представниками компаній, партнерами Офісу та новими членами нашої спільноти.

Оскільки European Business Association має Офіси в найбільших регіонах і охоплює всю Україну, раді були вітати гостя Роман Олійник, голову Виробничого комітету Західноукраїнського офісу Асоціації, директора компанії Intramotion.

Дуже приємним виявилося знайомство з новими членськими компаніями:

📌 Антоном Харитоновим, керівником компанії QFM, який презентував сервіси та послуги з фасіліті менеджменту, кейтерінгу, клінінгу, експлуатації та аутстафінгу персоналу;

📌 Олександром Ігнашевим, керівником Solution Systems – компанії, яка пропонує сучасні рішення для моніторингу та найбільш повного управління споживанням енергії.

❤ А ще ми щиро дякуємо колегам, які долучилися до нашої зустрічі: Dynasty Law & Investment Firm, Ukrsibbank BNP Paribas Group, Parle – центр конференций в Днепре, DobroDoc, Danieli.

🙌 А за смачні напої дякуємо beverage partner IDS Borjomi Ukraine.

І побачимось з вами на заходах EBA Dnipro в новому сезоні 2022.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: