fbpx

EBA Connects in Dnipro. Partnership Edition

26/ 02/ 2020
    В чому наша сила? Звісно, в наших членських компаніях! А ще? А ще ми маємо надійних, прогресивних, незамінних і найулюбленіших партнерів, а це провідні українськи компанії, що надають найкращі рішення в сфері продуктів та послуг!  Тож аби висловити вдячність їм, а ще надати можливість познайомитися між собою, поспілкуватися, посприяти заведенню нових партнерств вже між ними, ми запросили їх до себе в гості зустрітися у вже вподобаному багатьма форматі EBA Connects. І нам, як завжди, вдалося більше очікуваного!  Протягом теплої дискусії ми дізналися про неймовірні успіхи та прориви кожного, новини та факти з життя компаній, якими точно слід пишатися, а ще в нас народилися нові ідеї спільних проектів! Хто ж вони наші герої?  Ви точно багатьох з них вже знаєте, адже ми часто зустрічаємося на наших заходах в затишних конференц-залах Центру конференцій Parle, а віднедавна ще й в Компьютерна Академія ШАГ; пригощаємося запашною кавою від Української компанії кави та зігріваючим чаєм від Unilever; втамовуємо спрагу завдяки IDS Borjomi Ukraine, PepsiCo, Pernod Ricard Ukraine; куштуємо смачненьке від Nestle та Фігаро-кейтерінг, дізнаємося нове завдяки Баланс Бізнес Букс; а ще у нас є власний аромат, створений спеціально для ЕВА компанією Ol.Factory!  Дякуємо всім, хто приєднався до нашого дружнього кола! Подальшого розвитку вам і до нових зустрічей!   Ну а якщо вам потрібен надійний партнер, ви знате до кого звертатися 😉
01/

 

В чому наша сила? Звісно, в наших членських компаніях! А ще? А ще ми маємо надійних, прогресивних, незамінних і найулюбленіших партнерів, а це провідні українськи компанії, що надають найкращі рішення в сфері продуктів та послуг! 

Тож аби висловити вдячність їм, а ще надати можливість познайомитися між собою, поспілкуватися, посприяти заведенню нових партнерств вже між нимими запросили їх до себе в гості зустрітися у вже вподобаному багатьма форматі EBA ConnectsІ нам, як завжди, вдалося більше очікуваного! 

Протягом теплої дискусії ми дізналися про неймовірні успіхи та прориви кожного, новини та факти з життя компаній, якими точно слід пишатися, а ще в нас народилися нові ідеї спільних проектів!

Хто ж вони наші герої? 

Ви точно багатьох з них вже знаєте, адже ми часто зустрічаємося на наших заходах в затишних конференц-залах Центру конференцій Parleа віднедавна ще й в Компьютерна Академія ШАГ; пригощаємося запашною кавою від Української компанії кави та зігріваючим чаєм від Unilever; втамовуємо спрагу завдяки IDS Borjomi Ukraine, PepsiCo, Pernod Ricard Ukraine; куштуємо смачненьке від Nestle та Фігаро-кейтерінг, дізнаємося нове завдяки Баланс Бізнес Букс; а ще у нас є власний аромат, створений спеціально для ЕВА компанією Ol.Factory! 

Дякуємо всім, хто приєднався до нашого дружнього кола! Подальшого розвитку вам і до нових зустрічей!  

Ну а якщо вам потрібен надійний партнер, ви знате до кого звертатися 😉

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: