fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

EBA Connects in Dnipro Online

16/ 09/ 2020
  Просто відмінна компанія зібралась вчора на заході EBA Connects in Dnipro Online. І в котрий раз ми впевнились, що нетворкінг, комунікація, зв’язки – наше все! 🤩 Нові інсайти, ідеї щодо співпраці між учасниками, надбання корисних знайомств – все це вже звичний результат наших зустрічей. На початку нового бізнес-сезону ми спілкувалися з представниками компаній про те, як бізнес «пережив» карантин, які наслідки або здобутки отримали, які подальші плани. І, звісно, кожен з учасників представив себе та діяльність своєї компанії. 📧 В новому форматі онлайн аби не втратити звязок ми продовжуємо обмінюватись контактами вже в електронній формі. Дякуємо учасникам, які представляли свої компанії, серед яких AXOR INDUSTRY, BDO Ukraine, Квенбергер Логістікс Україна, КИЙ АВІА, Учбовий IT-центр Level Up, Планета Кіно (Дніпро), Centravis Production Ukraine, Freedom Finance Ukraine та Interlegal за зустріч та натхнення!

Просто відмінна компанія зібралась вчора на заході EBA Connects in Dnipro Online. І в котрий раз ми впевнились, що нетворкінг, комунікація, зв’язки – наше все! 🤩

Нові інсайти, ідеї щодо співпраці між учасниками, надбання корисних знайомств – все це вже звичний результат наших зустрічей.

На початку нового бізнес-сезону ми спілкувалися з представниками компаній про те, як бізнес «пережив» карантин, які наслідки або здобутки отримали, які подальші плани. І, звісно, кожен з учасників представив себе та діяльність своєї компанії. 📧 В новому форматі онлайн аби не втратити зв’язок ми продовжуємо обмінюватись контактами вже в електронній формі.

Дякуємо учасникам, які представляли свої компанії, серед яких AXOR INDUSTRY, BDO Ukraine, Квенбергер Логістікс Україна, КИЙ АВІА, Учбовий IT-центр Level Up, Планета Кіно (Дніпро), Centravis Production Ukraine, Freedom Finance Ukraine та Interlegal за зустріч та натхнення!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: