fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

EBA Connects in Dnipro: Business Networking Meeting

01/ 10/ 2021
    Нетворкінгові зустрічі з особливою теплотою продовжуються в осінньому бізнес-сезоні разом з EBA Dnipro. В улюбленому форматі Connects нам вдається об’єднувати чинних членів Асоціації та  знайомитися з новими друзями, ділитися новинами та радіти новим досягненням і проєктам, які успішно втілюють наші компанії. Цього разу на Business Networking Meeting, в гостях у G.R. Agro ми наповнили бокали смачними напоями від партнера IDS Borjomi Ukraine та відсвяткували рік членства ГК G.R. Agroу нашій неймовірно потужній та масштабній бізнес -спільноті. Разом із запрошеними колегами та учасниками заходу обговорили: новини кіноіндустрії з Наталією Литвиненко, Планета Кіно;  особливості преміум обслуговування в Приватбанк, разом з Олегом Скочко;   переваги пенсійного страхування зі Світланою Мотренко, ПЗУ Україна;   організацію бізнес -туризму з Юлією Пройдисвіт, Satguru Travel;  методи ненасильницької комунікації з Мілою Леоновою, Leonova Consulting.  Та в продовження, користуючись нагодою, анонсували ще один захід за підтримки G.R. Agro. Вже наступної п’ятниці ми відвідаємо модернізований Інгулецький елеватор та дізнаємося секретні практики ведення бізнесу в ГК G.R. Agro від операційного директора Артема Ремпена. Щиру вдячність висловлюємо від офісу Асоціації у Дніпрі за організацію та гостинність Артему Ремпену, операційному директору G.R. Agro. Сподіваємося, що наша співпраця міцнішатиме з кожним роком!
01/

 

Нетворкінгові зустрічі з особливою теплотою продовжуються в осінньому бізнес-сезоні разом з EBA Dnipro. В улюбленому форматі Connects нам вдається об’єднувати чинних членів Асоціації та  знайомитися з новими друзями, ділитися новинами та радіти новим досягненням і проєктам, які успішно втілюють наші компанії.

Цього разу на Business Networking Meeting, в гостях у G.R. Agro ми наповнили бокали смачними напоями від партнера IDS Borjomi Ukraine та відсвяткували рік членства ГК G.R. Agroу нашій неймовірно потужній та масштабній бізнес -спільноті.

Разом із запрошеними колегами та учасниками заходу обговорили:

  • новини кіноіндустрії з Наталією Литвиненко, Планета Кіно; 
  • особливості преміум обслуговування в Приватбанк, разом з Олегом Скочко;  
  • переваги пенсійного страхування зі Світланою Мотренко, ПЗУ Україна;  
  • організацію бізнес -туризму з Юлією Пройдисвіт, Satguru Travel; 
  • методи ненасильницької комунікації з Мілою Леоновою, Leonova Consulting. 

Та в продовження, користуючись нагодою, анонсували ще один захід за підтримки G.R. Agro. Вже наступної п’ятниці ми відвідаємо модернізований Інгулецький елеватор та дізнаємося секретні практики ведення бізнесу в ГК G.R. Agro від операційного директора Артема Ремпена.

Щиру вдячність висловлюємо від офісу Асоціації у Дніпрі за організацію та гостинність Артему Ремпену, операційному директору G.R. Agro. Сподіваємося, що наша співпраця міцнішатиме з кожним роком!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: