fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

EBA Connects in Dnipro

17/ 05/ 2024
  Минулий тиждень ми завершили в дружній атмосфері, в колі незламних представників компаній Дніпровського бізнесу. З особливою теплотою та гостинністю нас приймала членська компанія AMF - Art Metal Furniture. Обговорювалися актуальні новини та виклики, з якими стикаються бізнеси в цей важкий час, досвід взаємодії з органами влади, а найцінніше - шляхи вирішення різних проблемних питань. Ситуація в країні має сильний вплив на настрої підприємців, та, не зважаючи на це, вони продовжують працювати, розширювати виробництва, втілювати амбітні проєкти і шукати більш вигідні логістичні ланцюжки. Особливо приємно було вітати нову членську компанію Виробнича фірма Сфера Гласс та Діну Носенко з приєднанням до нашої потужної спільноти European Business Association. А ще тепер ми знаємо купу секретів про скляну кулю, яка прикрашає набережну в м. Дніпро Цей захід став свідченням непохитної стійкості й оптимізму наших членів, які продовжують вносити свій вклад у розвиток регіонального бізнесу. З нетерпінням чекаємо на наступні зустрічі та нові можливості для спілкування й співпраці!

Минулий тиждень ми завершили в дружній атмосфері, в колі незламних представників компаній Дніпровського бізнесу. З особливою теплотою та гостинністю нас приймала членська компанія AMF – Art Metal Furniture. Обговорювалися актуальні новини та виклики, з якими стикаються бізнеси в цей важкий час, досвід взаємодії з органами влади, а найцінніше – шляхи вирішення різних проблемних питань. Ситуація в країні має сильний вплив на настрої підприємців, та, не зважаючи на це, вони продовжують працювати, розширювати виробництва, втілювати амбітні проєкти і шукати більш вигідні логістичні ланцюжки.

Особливо приємно було вітати нову членську компанію Виробнича фірма “Сфера Гласс” та Діну Носенко з приєднанням до нашої потужної спільноти European Business Association. А ще тепер ми знаємо купу секретів про скляну кулю, яка прикрашає набережну в м. Дніпро

Цей захід став свідченням непохитної стійкості й оптимізму наших членів, які продовжують вносити свій вклад у розвиток регіонального бізнесу.

З нетерпінням чекаємо на наступні зустрічі та нові можливості для спілкування й співпраці!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: