fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

EBA Connects in Dnipro

21/ 07/ 2021
    На платформі Європейської Бізнес Асоціації можна знайти безліч подій за участю органів державної влади, а також заходів для професійного та особистого розвитку. Сьогодні, незважаючи на погодні умови, EBA Dnipro - зустрілися в улюбленому форматі бізнес - знайомства із представниками членських компаній та новими друзями Офісу Асоціації у Дніпрі. Партнер заходу Floyd створив дружню та теплу атмосферу за філіжанкою кави, тож перша за тривалий час зустріч у офлайн форматі вдалась. Спілкувались з колегами та знайомились, представляли компанії та послуги, обмінювались новинами та обговорювали спільні питання, які турбують бізнес-спільноту, ділилися інсайтами щодо їх вирішення. Ми раді були бачити всіх учасників, які долучилися цим ранком до нашого заходу, а саме Landmann, MIM , АВ метал груп, G.R. Agro, UNIS, LaudeUA, Credit Agricole Ukraine, Dynasty Law & Investment Firm. Дякуємо партнеру Floyd.Space за гостинність і каву, чудовий і яскравий простір, який надихає.
01/

 

На платформі Європейської Бізнес Асоціації можна знайти безліч подій за участю органів державної влади, а також заходів для професійного та особистого розвитку. Сьогодні, незважаючи на погодні умови, EBA Dnipro – зустрілися в улюбленому форматі бізнес – знайомства із представниками членських компаній та новими друзями Офісу Асоціації у Дніпрі.

Партнер заходу Floyd створив дружню та теплу атмосферу за філіжанкою кави, тож перша за тривалий час зустріч у офлайн форматі вдалась.

Спілкувались з колегами та знайомились, представляли компанії та послуги, обмінювались новинами та обговорювали спільні питання, які турбують бізнес-спільноту, ділилися інсайтами щодо їх вирішення.

Ми раді були бачити всіх учасників, які долучилися цим ранком до нашого заходу, а саме Landmann, MIM , АВ метал груп, G.R. Agro, UNIS, LaudeUA, Credit Agricole Ukraine, Dynasty Law & Investment Firm.

Дякуємо партнеру Floyd.Space за гостинність і каву, чудовий і яскравий простір, який надихає.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: