fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

EU: Future Simple or Future Indefinite

25/ 04/ 2019
  Який прогрес Україна вже має у виконанні Угоди про асоціацію з ЄС? Якими є плани та прогнози щодо розвитку європейського бізнес-клімату на найближчі кілька років? З якими проблемами найбільше стикається бізнес в Україні в цьому контексті та як буде розвиватись торгово-економічне співробітництво між Україною та ЄС? 15 травня запрошуємо на конференцію «EU: Future Simple or Future Indefinite». Будемо говорити про сьогодення і майбутнє: ЄС як авторитету та глобального об’єднання, ведення бізнесу між Україною та ЄС. Наші спікери: Місце проведення: Hyatt Regency Kyiv (вул. Аллі Тарасової, 5, Київ). Будь ласка, зверніть увагу, що попередня реєстрація обов’язкова і тільки зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни в розкладі. Кількість місць обмежена. До участі у заході запрошується по два представники від компанії-члена Асоціації. З нетерпінням чекаємо на зустріч з Вами! Головні партнери    Партнери     

Який прогрес Україна вже має у виконанні Угоди про асоціацію з ЄС? Якими є плани та прогнози щодо розвитку європейського бізнес-клімату на найближчі кілька років?

З якими проблемами найбільше стикається бізнес в Україні в цьому контексті та як буде розвиватись торгово-економічне співробітництво між Україною та ЄС?

15 травня запрошуємо на конференцію «EU: Future Simple or Future Indefinite». Будемо говорити про сьогодення і майбутнє: ЄС як авторитету та глобального об’єднання, ведення бізнесу між Україною та ЄС.

Наші спікери:

Місце проведення: Hyatt Regency Kyiv (вул. Аллі Тарасової, 5, Київ).

Будь ласка, зверніть увагу, що попередня реєстрація обов’язкова і тільки зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни в розкладі. Кількість місць обмежена. До участі у заході запрошується по два представники від компанії-члена Асоціації.

З нетерпінням чекаємо на зустріч з Вами!

Головні партнери

  

Партнери

    

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: