fbpx

EBA бізнес-сніданок у Харкові з Послом Нідерландів в Україні

14/ 02/ 2020
  У день закоханих 14 лютого 2020 р. Посол Нідерландів в Україні пан Йенес де Мол «закохав» у себе любов’ю до України, вільним володінням мовою, бажанням допомагати та створювати нові ділові зв’язки між Україною та Нідерландами. Пан Посол висловив зацікавленість голландських компаній у співпраці в секторі  e-health, IT, поводження з відходами, логістики, а також сільського господарства: «Нідерланди мають високі технології у сільському господарстві, а в Україні велика кількість чорнозему. Якщо ми об’єднаємо наші зусилля, то зможемо нагодувати увесь світ». Обговорили діловий клімат в Україні та перешкоди для ведення бізнесу, можливості спільних проектів у сфері культури та підтримки фестивалю Kharkiv Music Fest. Дякуємо пану де Молу за візит та чекаємо на нові торговельні місії з Нідерландів!

У день закоханих 14 лютого 2020 р. Посол Нідерландів в Україні пан Йенес де Мол «закохав» у себе любов’ю до України, вільним володінням мовою, бажанням допомагати та створювати нові ділові зв’язки між Україною та Нідерландами.

Пан Посол висловив зацікавленість голландських компаній у співпраці в секторі  e-health, IT, поводження з відходами, логістики, а також сільського господарства: «Нідерланди мають високі технології у сільському господарстві, а в Україні велика кількість чорнозему. Якщо ми об’єднаємо наші зусилля, то зможемо нагодувати увесь світ».

Обговорили діловий клімат в Україні та перешкоди для ведення бізнесу, можливості спільних проектів у сфері культури та підтримки фестивалю Kharkiv Music Fest.

Дякуємо пану де Молу за візит та чекаємо на нові торговельні місії з Нідерландів!

Спікери

1 / 1
Пан Йенес де Мол
Посол Нідерландів в Україні
Пан Йенес де Мол

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: