fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

EBA Best Business Practices у Дніпрі: Розширення експортного потенціалу

23/ 11/ 2018
    Європейська Бізнес Асоціація завжди активно ділиться зі своїми учасниками найкращим досвідом у підприємництві, сучасними бізнес практиками, а також існуючими програмами для розвитку ділової активної і можливостями диверсифікації зовнішньоекономічної діяльності компанії. Так, минулої п’ятниці, 23 листопада, в рамках проекту EBA Best Business Practices відбулася зустріч з Олегом Василенком, засновником виробничої компанії ТОВ «Еліксір» та випускником програми Fit for Partnership with Germany, яка фінансується Федеральним міністерством економіки та енергетики Німеччини, і  регіональним партнером якої є офіс Асоціації у Дніпрі. Пан Олег поділився з учасниками зустрічі своїм досвідом з управління персоналом, автоматизації деяких виробничих процесів і планами щодо оптимізації продуктової лінійки товарів як необхідність для забезпечення високого рівня конкурентоспроможності підприємству в сучасних ринкових умовах.  По закінченню офіційної частини заходи, ми мали чудову нагоду побувати на виробництві ТОВ «Еліксір» і побачити повний виробничий цикл, який проходить продукція підприємства, починаючи із заготівельних матеріалів, і аж до партії завершених товарів, яка готується для відвантаження та подальшого експорту. Якщо ви хочете взяти участь або дізнатись більше про програму, звяжіться з нами за телефоном (056) 731 93 14 або електронною поштою: dnipro@eba.com.ua Дякуємо випускникам програми Fit for Partnership with Germany за активну участь і співпрацю! До нових зустрічей!
01/

 

Європейська Бізнес Асоціація завжди активно ділиться зі своїми учасниками найкращим досвідом у підприємництві, сучасними бізнес практиками, а також існуючими програмами для розвитку ділової активної і можливостями диверсифікації зовнішньоекономічної діяльності компанії.

Так, минулої п’ятниці, 23 листопада, в рамках проекту EBA Best Business Practices відбулася зустріч з Олегом Василенком, засновником виробничої компанії ТОВ «Еліксір» та випускником програми Fit for Partnership with Germany, яка фінансується Федеральним міністерством економіки та енергетики Німеччини, і  регіональним партнером якої є офіс Асоціації у Дніпрі.

Пан Олег поділився з учасниками зустрічі своїм досвідом з управління персоналом, автоматизації деяких виробничих процесів і планами щодо оптимізації продуктової лінійки товарів як необхідність для забезпечення високого рівня конкурентоспроможності підприємству в сучасних ринкових умовах. 

По закінченню офіційної частини заходи, ми мали чудову нагоду побувати на виробництві ТОВ «Еліксір» і побачити повний виробничий цикл, який проходить продукція підприємства, починаючи із заготівельних матеріалів, і аж до партії завершених товарів, яка готується для відвантаження та подальшого експорту.

Якщо ви хочете взяти участь або дізнатись більше про програму, зв’яжіться з нами за телефоном (056) 731 93 14 або електронною поштою: dnipro@eba.com.ua

Дякуємо випускникам програми Fit for Partnership with Germany за активну участь і співпрацю! До нових зустрічей!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: