fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

EBA Beauty Quest

08/ 11/ 2017
  Жінки з бізнесу знають, що у сучасному темпі життя треба встигати займатись кар’єрою і бути доглянутою та стильною. А ми, розуміючи цю потребу, завжди раді їм в цьому допомогти. EBA Beauty Quest – це якраз той формат, що дає змогу одночасно і поспілкуватись у неформальній обстановці, і приділити увагу своїй зовнішності, і дізнатись про новинки зі світу бьюті-індустрії. Не загубитись у трендах учасницям допомагала Юлія Титаренко – не тільки відомий косметолог з 15-річним досвідом роботи, але і чудовий спікер та просто гарна жінка. Теоретична частина швидко перейшла у жваве спілкування та тестування новачка ринку косметології COLLADERMA LUXURY. Офіційний дистриб’ютор знає, що всі люблять сюрпризи, отож ніхто не залишився без подарунку та спеціальних пропозицій для представників Асоціації напередодні різдвяних та новорічних свят.

Жінки з бізнесу знають, що у сучасному темпі життя треба встигати займатись кар’єрою і бути доглянутою та стильною. А ми, розуміючи цю потребу, завжди раді їм в цьому допомогти. EBA Beauty Quest – це якраз той формат, що дає змогу одночасно і поспілкуватись у неформальній обстановці, і приділити увагу своїй зовнішності, і дізнатись про новинки зі світу бьюті-індустрії.

Не загубитись у трендах учасницям допомагала Юлія Титаренко – не тільки відомий косметолог з 15-річним досвідом роботи, але і чудовий спікер та просто гарна жінка. Теоретична частина швидко перейшла у жваве спілкування та тестування новачка ринку косметології COLLADERMA LUXURY. Офіційний дистриб’ютор знає, що всі люблять сюрпризи, отож ніхто не залишився без подарунку та спеціальних пропозицій для представників Асоціації напередодні різдвяних та новорічних свят.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: