fbpx

Дискусія Асоціації у Харкові: Глобальні тренди або до чого бути готовим у 2020 році

06/ 02/ 2020
  Смартфонізація (діджиталізація), штучний інтелект і роботизація, Big Data та розвиток віртуальної і доповненої реальності змінюють життя людства з шаленою швидкістю. З одного боку, нові тренди відкривають великі можливості для розвитку бізнесу. Найбільш успішні компанії світу Amazon, AirBnb, Facebook, Apple та ін. ще не існували 25 років тому. З іншого боку, 70 % населення Землі не встигають за швидкістю технологічних змін, що викликає епідемію стресів і депресій. Дискусія «Глобальні тренди сучасності. До чого бути готовим» з Олексієм Гагаріновим, директором Консалтингової Компанії FSS, викликала неабияку зацікавленість. Можна не погоджуватися з прогнозом, що у найближчі 20 років роботи заберуть роботу у менеджерів із продажів, ріелторів, бухгалтерів, економістів, водіїв і не тільки. Проте,  варто готуватися до появи в Україні нових професій: фахівець із агромоделювання, оператор дрона, GPS-менеджер, інженер сонячних електростанцій, геолог із 3D- родовищ тощо. «У технологічному світі, де штучний інтелект, смартфони і роботи відвойовують все більше території у нашому житті, дуже важливо залишатися людиною, дотримуватися цифрової гігієни та влаштовувати digital-detox хоча б раз на тиждень», - підкреслив Олексій. Щоб вижити у новому світі, він запропоновував Золоті правила майбутнього: Бути суб’єктом, а не об’єктом Гроші пахнуть Ніяких ієрархій Створювати смисли Володіти ключовою точкою і бути собою Відкритість, рівний доступ, уміння ділитися Дякуємо спікеру і учасникам за активну дискусію!

Смартфонізація (діджиталізація), штучний інтелект і роботизація, Big Data та розвиток віртуальної і доповненої реальності змінюють життя людства з шаленою швидкістю. З одного боку, нові тренди відкривають великі можливості для розвитку бізнесу. Найбільш успішні компанії світу Amazon, AirBnb, Facebook, Apple та ін. ще не існували 25 років тому. З іншого боку, 70 % населення Землі не встигають за швидкістю технологічних змін, що викликає епідемію стресів і депресій.

Дискусія «Глобальні тренди сучасності. До чого бути готовим» з Олексієм Гагаріновим, директором Консалтингової Компанії FSS, викликала неабияку зацікавленість. Можна не погоджуватися з прогнозом, що у найближчі 20 років роботи заберуть роботу у менеджерів із продажів, ріелторів, бухгалтерів, економістів, водіїв і не тільки. Проте,  варто готуватися до появи в Україні нових професій: фахівець із агромоделювання, оператор дрона, GPS-менеджер, інженер сонячних електростанцій, геолог із 3D- родовищ тощо.

«У технологічному світі, де штучний інтелект, смартфони і роботи відвойовують все більше території у нашому житті, дуже важливо залишатися людиною, дотримуватися цифрової гігієни та влаштовувати digital-detox хоча б раз на тиждень», – підкреслив Олексій. Щоб вижити у новому світі, він запропоновував “Золоті правила майбутнього”:

  • Бути суб’єктом, а не об’єктом
  • Гроші пахнуть
  • Ніяких ієрархій
  • Створювати смисли
  • Володіти ключовою точкою і бути собою
  • Відкритість, рівний доступ, уміння ділитися

Дякуємо спікеру і учасникам за активну дискусію!

Спікери

1 / 1
Олексій Гагарінов
Керуючий партнер Консалтингової компанії FSS, фахівець із систематизації бізнесу, консультант ЄБРР за програмою "EU4BUSINESS"
Олексій Гагарінов

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: