fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Дискусія Асоціації у Харкові: Глобальні бізнес-тренди. До чого бути готовим у 2019 році

18/ 12/ 2018
  Нашим світом – із його мозаїчністю, глобальністю й невизначеністю – володіє лише той, хто володіє інформацією. Тож, сповнені бажанням залишатися у курсі останніх світових тенденцій, представники Харківського офісу долучились до дискусії «Глобальні бізнес-тренди. До чого бути готовим у 2019». У ролі модератора – експерт зі систематизації бізнесу Олексій Гагарінов, керівник Консалтингової компанії FSS. Поговорили про ключові тренди сучасності, а саме смартфонізацію/діджиталізацію, альтернативну енергетику, штучний інтелект, роботизацію й Data Science; подискутували про неймовірні, на перший погляд, глобальні зміни, які відбудуться до 2050 року; визначилися з ТОП-10 нових професій і таких, що скоро зникнуть. Так, за версією Microsoft і The Future Laboratory у майбутньому нам слід очікувати на появу дизайнерів віртуальної реальності, космічних гідів, біохакерів і навіть розробників робоетики! Тож, доки звичне нам уявлення про світ не перевернулося догори дригом, а спікери на зустрічах Асоціації не стали віртуальними, поспішаємо подякувати пану Олексію та учасникам за захоплюючу дискусію і атмосферу позитиву на останньому у 2018 році заході! Чекаємо на всіх у 2019!

Нашим світом – із його мозаїчністю, глобальністю й невизначеністю – володіє лише той, хто володіє інформацією. Тож, сповнені бажанням залишатися у курсі останніх світових тенденцій, представники Харківського офісу долучились до дискусії «Глобальні бізнес-тренди. До чого бути готовим у 2019». У ролі модератора – експерт зі систематизації бізнесу Олексій Гагарінов, керівник Консалтингової компанії FSS.

Поговорили про ключові тренди сучасності, а саме смартфонізацію/діджиталізацію, альтернативну енергетику, штучний інтелект, роботизацію й Data Science; подискутували про неймовірні, на перший погляд, глобальні зміни, які відбудуться до 2050 року; визначилися з ТОП-10 нових професій і таких, що скоро зникнуть. Так, за версією Microsoft і The Future Laboratory у майбутньому нам слід очікувати на появу дизайнерів віртуальної реальності, космічних гідів, біохакерів і навіть розробників робоетики!

Тож, доки звичне нам уявлення про світ не перевернулося догори дригом, а спікери на зустрічах Асоціації не стали віртуальними, поспішаємо подякувати пану Олексію та учасникам за захоплюючу дискусію і атмосферу позитиву на останньому у 2018 році заході! Чекаємо на всіх у 2019!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: