fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Dynasty Law & Investment виступила юридичним радником у реструктуризації заборгованості

04/ 08/ 2022
  Dynasty Law & Investment виступила юридичним радником фінансової компанії, розробила та блискавично втілила правовий механізм отримання додаткового забезпечення кредитного зобов’язання. В якості додаткового забезпечення фінансова компанія отримала в іпотеку право оренди земельних ділянок боржника – аграрного підприємства, а боржник отримав можливість здійснити реструктуризацію заборгованості за кредитом під додаткове забезпечення. Завдяки розробленню та реалізації інноваційної правової позиції Клієнт - фінансова компанія та його боржник - аграрне підприємство отримали зважене та справедливе рішення з дотриманням принципу «win-win», що є оптимальним результатом в захисті прав Клієнта.

Dynasty Law & Investment виступила юридичним радником фінансової компанії, розробила та блискавично втілила правовий механізм отримання додаткового забезпечення кредитного зобов’язання. В якості додаткового забезпечення фінансова компанія отримала в іпотеку право оренди земельних ділянок боржника – аграрного підприємства, а боржник отримав можливість здійснити реструктуризацію заборгованості за кредитом під додаткове забезпечення.

Завдяки розробленню та реалізації інноваційної правової позиції Клієнт – фінансова компанія та його боржник – аграрне підприємство отримали зважене та справедливе рішення з дотриманням принципу «win-win», що є оптимальним результатом в захисті прав Клієнта.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: