fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Дводенний вебінар: “Як будувати захист у справах Бюро економічної безпеки (БЕБ). Поради адвоката”

19/ 01/ 2024
  Академія LIGA ZAKON запрошує на дводенний вебінар: Як будувати захист у справах Бюро економічної безпеки (БЕБ). Поради адвоката 24,26 січня 15:00 - 17:30 Програма вебінару. 24 січня | 15:00 - 17:30 День 1. Основні напрямки діяльності БЕБ 2024. Аналіз гучних справ БЕБ за 2023 рік. 1. Основні напрямки діяльності БЕБ 2024. 2. Аналіз гучних справ БЕБ за 2023 рік. 3. Як реагувати на запити? Особливості побудови комунікації з детективами при наданні документів. 4. Аналіз судової практики оскарження ухвал про тимчасовий доступ за участю БЕБ. 5. Особливості підготовки, супроводження та поведінки на допиті в БЕБ. 26 січня | 15:00 - 17:30 День 2. Особливості обшуку за участю детективів БЕБ. Розбір типових помилок учасників обшуку. 1. Особливості обшуку за участю детективів БЕБ. Розбір типових помилок учасників обшуку. 2. Як зберегти майно під час обшуку. 3. Як повернути вилучене майно після обшуку. Аналіз судової практики повернення вилученого майна детективами БЕБ. 4. Як мінімізувати ризики вручення підозри після обшуку? 5. Аналіз судової практики при обранні міри запобіжного заходу по справам БЕБ. 6. Аналіз судової практики виправдувальних вироків по справам БЕБ. Спікер: Овчаров Денис - керуючий партнер АО Овчаров та партнери. Галузі практики: безпека бізнесу, комплаєнс, кримінальне право, форензік. Спеціалізується на питаннях юридичного захисту під час кримінального переслідування, розслідування внутрішніх розкрадань і шахрайства, побудови системи корпоративної безпеки та розробки і впровадження антикорупційної політики в компаніях. Досвід понад 16 років. Працював юрисконсультом в провідних компаніях України. З 2012 по 2018 р. очолював практику захисту бізнесу в Juscutum Attorneys Association. До команди Lavrynovych & Partners Law Firm приєднався у квітні 2018р. Визнаний провідним юристом 2016 року у сфері кримінального права. Повна програма вебінару та реєстрація за посиланням

Академія LIGA ZAKON запрошує на дводенний вебінар: “Як будувати захист у справах Бюро економічної безпеки (БЕБ). Поради адвоката”

24,26 січня

15:00 – 17:30

Програма вебінару

24 січня | 15:00 – 17:30

День 1. Основні напрямки діяльності БЕБ 2024. Аналіз гучних справ БЕБ за 2023 рік.

1. Основні напрямки діяльності БЕБ 2024.

2. Аналіз гучних справ БЕБ за 2023 рік.

3. Як реагувати на запити? Особливості побудови комунікації з детективами при наданні документів.

4. Аналіз судової практики оскарження ухвал про тимчасовий доступ за участю БЕБ.

5. Особливості підготовки, супроводження та поведінки на допиті в БЕБ.

26 січня | 15:00 – 17:30

День 2. Особливості обшуку за участю детективів БЕБ. Розбір типових помилок учасників обшуку.

1. Особливості обшуку за участю детективів БЕБ. Розбір типових помилок учасників обшуку.

2. Як зберегти майно під час обшуку.

3. Як повернути вилучене майно після обшуку. Аналіз судової практики повернення вилученого майна детективами БЕБ.

4. Як мінімізувати ризики вручення підозри після обшуку?

5. Аналіз судової практики при обранні міри запобіжного заходу по справам БЕБ.

6. Аналіз судової практики виправдувальних вироків по справам БЕБ.

Спікер:

Овчаров Денис – керуючий партнер АО “Овчаров та партнери”. Галузі практики: безпека бізнесу, комплаєнс, кримінальне право, форензік.

Спеціалізується на питаннях юридичного захисту під час кримінального переслідування, розслідування внутрішніх розкрадань і шахрайства, побудови системи корпоративної безпеки та розробки і впровадження антикорупційної політики в компаніях.

Досвід понад 16 років. Працював юрисконсультом в провідних компаніях України. З 2012 по 2018 р. очолював практику захисту бізнесу в Juscutum Attorneys Association. До команди Lavrynovych & Partners Law Firm приєднався у квітні 2018р.

Визнаний провідним юристом 2016 року у сфері кримінального права.

Повна програма вебінару та реєстрація за посиланням

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: