fbpx

ДТЕК переміг у рейтингу роботодавців України

17/ 07/ 2019
  ДТЕК переміг у номінації HR-лідерство рейтингу Топ-100 «Кадри. Бренди. Роботодавці», організованого Ekonomika+. Компанія також увійшла в число найкращих в номінаціях «Найефективніші освітні програми» та «Бренди роботодавців України». А директора зі сталого розвитку ДТЕК Олександра Кучеренка визнано однією з HR-персон країни. Переможців визначали шляхом опитуванням учасників ринку, за оцінками експертного журі, а також з урахуванням онлайн-голосування. Нагородження переможців відбулося в межах сьомого HR Wisdom Summit, який зібрав близько 500 спеціалістів у сфері управління персоналом. Повний перелік лідерів проекту буде опубліковано в липневому номері журналу «ТОП-100». ДТЕК – один із найбільших роботодавців країни: в компанії працюють близько 80 тисяч людей. Компанія забезпечує кожного співробітника конкурентною заробітною платою, яку за 14 років жодного разу не затримували, а також соціальним пакетом. Лише минулого року ДТЕК інвестував в охорону праці та безпеку на виробництві -- 500 млн грн, у покращення умов праці -- 153,3 млн грн. Компанія навчає працівників та заохочує їхній розвиток. Корпоративний університет ДТЕК – Academy DTEK – у 2019 році визнано одним з найкращих на престижному міжнародному конкурсі Global CCU Awards. «Люди – головна цінність і потенціал ДТЕК. Ми пишаємося нашими співробітниками, і намагаємося створювати умови для професійної та особистої реалізації кожного фахівця. Сьогодні в нашій компанії знаходять себе і досвідчені професіонали, і молоді спеціалісти нової генерації.  Така синергія робить нашу компанію ефективною та конкурентоспроможною, дозволяє нам реалізовувати унікальні проекти, які наближають компанію до енергонезалежності і роблять країну сильнішою», – заначив Олександр Кучеренко, директор зі сталого розвитку ДТЕК.

ДТЕК переміг у номінації HR-лідерство рейтингу Топ-100 «Кадри. Бренди. Роботодавці», організованого Ekonomika+. Компанія також увійшла в число найкращих в номінаціях «Найефективніші освітні програми» та «Бренди роботодавців України». А директора зі сталого розвитку ДТЕК Олександра Кучеренка визнано однією з HR-персон країни.

Переможців визначали шляхом опитуванням учасників ринку, за оцінками експертного журі, а також з урахуванням онлайн-голосування. Нагородження переможців відбулося в межах сьомого HR Wisdom Summit, який зібрав близько 500 спеціалістів у сфері управління персоналом. Повний перелік лідерів проекту буде опубліковано в липневому номері журналу «ТОП-100».

ДТЕК – один із найбільших роботодавців країни: в компанії працюють близько 80 тисяч людей. Компанія забезпечує кожного співробітника конкурентною заробітною платою, яку за 14 років жодного разу не затримували, а також соціальним пакетом. Лише минулого року ДТЕК інвестував в охорону праці та безпеку на виробництві — 500 млн грн, у покращення умов праці — 153,3 млн грн.

Компанія навчає працівників та заохочує їхній розвиток. Корпоративний університет ДТЕК – Academy DTEK – у 2019 році визнано одним з найкращих на престижному міжнародному конкурсі Global CCU Awards.

«Люди – головна цінність і потенціал ДТЕК. Ми пишаємося нашими співробітниками, і намагаємося створювати умови для професійної та особистої реалізації кожного фахівця. Сьогодні в нашій компанії знаходять себе і досвідчені професіонали, і молоді спеціалісти нової генерації.  Така синергія робить нашу компанію ефективною та конкурентоспроможною, дозволяє нам реалізовувати унікальні проекти, які наближають компанію до енергонезалежності і роблять країну сильнішою», – заначив Олександр Кучеренко, директор зі сталого розвитку ДТЕК.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: