fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

DSV в Україні на ReBuild Ukraine 2.0

21/ 11/ 2023
  Війна в Україні все ще триває і багато данських компаній прагнуть долучатися до процесу відбудови України, пропонуючи стійкі та довготривалі рішення, які мають на меті покращити якість життя українського народу. Крім того, наш уряд взяв курс на зелену відбудову, яка має відповідати і європейським стандартам. 40 данських компаній-учасниць, лідерів у своїх галузях, запропонували рішення для вирішення низки проблем в Україні. На ReBuild Ukraine 2.0 у Варшаві, українські міста, регіони та муніципалітети, разом з постачальниками рішень, обговорювали як виклики, так і рішення, розробляли план дій щодо відбудови та розвитку енергетичної інфраструктури України.  ReBuild Ukraine 2.0 обєднала представників українських та іноземних урядів і бізнесів для обговорення та вирішення питань, повязаних з відновленням об’єктів енергетичної інфраструктури України, енергетичною безпекою, децентралізацією виробництва енергії, розвитком зеленої енергетики та формуванням майбутніх планів для України, як європейського енергетичного хабу. Ми дуже раді бути частиною цієї важливої події. І ми хотіли б висловити подяку DI, DBDH та Торговій раді при Посольстві Данії в Києві, нашим колегам з DSV, які у тісній співпраці зробили цей візит можливим.

Війна в Україні все ще триває і багато данських компаній прагнуть долучатися до процесу відбудови України, пропонуючи стійкі та довготривалі рішення, які мають на меті покращити якість життя українського народу. Крім того, наш уряд взяв курс на “зелену” відбудову, яка має відповідати і європейським стандартам.

40 данських компаній-учасниць, лідерів у своїх галузях, запропонували рішення для вирішення низки проблем в Україні. На ReBuild Ukraine 2.0 у Варшаві, українські міста, регіони та муніципалітети, разом з постачальниками рішень, обговорювали як виклики, так і рішення, розробляли план дій щодо відбудови та розвитку енергетичної інфраструктури України. 

ReBuild Ukraine 2.0 об’єднала представників українських та іноземних урядів і бізнесів для обговорення та вирішення питань, пов’язаних з відновленням об’єктів енергетичної інфраструктури України, енергетичною безпекою, децентралізацією виробництва енергії, розвитком зеленої енергетики та формуванням майбутніх планів для України, як європейського енергетичного хабу.

Ми дуже раді бути частиною цієї важливої події. І ми хотіли б висловити подяку DI, DBDH та Торговій раді при Посольстві Данії в Києві, нашим колегам з DSV, які у тісній співпраці зробили цей візит можливим.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: