fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Компанія DSV взяла участь в TRANS EXPO ODESSA 2017

03/ 10/ 2017
  27 вересня 2017 р. відбувся Міжнародний Чорноморський Транспортний Форум 2017 (м. Одеса). Компанія DSV, як почесний учасник конференції Транспортна система України в системі транс континентальних транспортних маршрутів, представила бізнес-спільноті і всім присутнім, котрі виявляють інтерес і готові до обговорення актуальних питань транспортної та логістичної системи України, як на локальному, так і на міжнародному рівні, свій сервіс #21 day China. Швидка доставка залізницею з Китаю в Україну. Всього за 21 день! Компанія DSV висловлює величезну вдячність організаторам, дипломатам, інвесторам, підприємцям, представникам органів місцевого самоврядування, гостям і всім учасникам TRANS EXPO ODESSA 2017 за нові ідеї і корисний обмін міжнародним досвідом. Тільки спільними зусиллями можливо досягти результату єднання ідеї і комунікації. Запрошуємо експедиторські компанії і всіх партнерів відправляти свої запити на ставки LCL і FCL Railway і користуватися сервісом #21 day China. Компанія DSV завжди практикує відкритий діалог c клієнтами і партнерами, та керується у своїй діяльності досягнутими результатами. Джерело: http://dsv.ua/uk/dsv-vzyala-uchast-v-trans-expo-odessa-2017

27 вересня 2017 р. відбувся Міжнародний Чорноморський Транспортний Форум 2017 (м. Одеса).

Компанія DSV, як почесний учасник конференції “Транспортна система України в системі транс континентальних транспортних маршрутів”, представила бізнес-спільноті і всім присутнім, котрі виявляють інтерес і готові до обговорення актуальних питань транспортної та логістичної системи України, як на локальному, так і на міжнародному рівні, свій сервіс #21 day China. Швидка доставка залізницею з Китаю в Україну. Всього за 21 день!

Компанія DSV висловлює величезну вдячність організаторам, дипломатам, інвесторам, підприємцям, представникам органів місцевого самоврядування, гостям і всім учасникам TRANS EXPO ODESSA 2017 за нові ідеї і корисний обмін міжнародним досвідом. Тільки спільними зусиллями можливо досягти результату єднання ідеї і комунікації.

Запрошуємо експедиторські компанії і всіх партнерів відправляти свої запити на ставки LCL і FCL Railway і користуватися сервісом #21 day China.

Компанія DSV завжди практикує відкритий діалог c клієнтами і партнерами, та керується у своїй діяльності досягнутими результатами.

Джерело: http://dsv.ua/uk/dsv-vzyala-uchast-v-trans-expo-odessa-2017

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: