fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

DSV Rail – на правильному шляху

22/ 10/ 2018
  По мірі формування нового «Шовкового шляху» в Центральній Азії залізниця стала важливим і більш ефективним видом транспорту для міжнародних логістичних ланцюгів поставок. Нинішній ринок вимагає оптимальних транспортних рішень з більш коротким транзитним часом і меншими витратами на логістику. Щорічний обсяг контейнерних перевезень залізницею становить 270 000 - 290 000 TEU, до 2027 року прогнозується збільшення кількості поїздів до 7 700 (у 2017 році 3600 поїздів). DSV почала надавати послуги залізничних перевезень вантажів ще в 2014 році. За останні роки значно збільшились контейнерні перевезення залізничним транспортом. Наприклад, у 2017 році DSV перевезла понад 5000 контейнерів з Китаю в континентальну Європу. DSV використовує три основні маршрути між Китаєм і Європою. Більшість європейських міст легко доступні завдяки великій європейській залізничній мережі DSV. Постійно вдосконалюючи логістику і покращуючи сервіс для клієнтів DSV змогла скоротити термін доставки вантажів залізничним транспортом. Ще в 2006 році перевезення 40-футового контейнера залізницею з Шанхая (Китай) в Гамбург (Німеччина) займало 36 днів. Сьогодні це займає всього 16-18 днів в залежності від обраного маршруту. Залізничні контейнерні перевезення вантажів DSV на правильному шляху! Джерело: http://www.dsv.com/About-DSV/media/latest-news/2018/10/DSV-Rail-on-the-right-track

По мірі формування нового «Шовкового шляху» в Центральній Азії залізниця стала важливим і більш ефективним видом транспорту для міжнародних логістичних ланцюгів поставок. Нинішній ринок вимагає оптимальних транспортних рішень з більш коротким транзитним часом і меншими витратами на логістику.

Щорічний обсяг контейнерних перевезень залізницею становить 270 000 – 290 000 TEU, до 2027 року прогнозується збільшення кількості поїздів до 7 700 (у 2017 році 3600 поїздів).

DSV почала надавати послуги залізничних перевезень вантажів ще в 2014 році. За останні роки значно збільшились контейнерні перевезення залізничним транспортом. Наприклад, у 2017 році DSV перевезла понад 5000 контейнерів з Китаю в континентальну Європу.

DSV використовує три основні маршрути між Китаєм і Європою. Більшість європейських міст легко доступні завдяки великій європейській залізничній мережі DSV.

Постійно вдосконалюючи логістику і покращуючи сервіс для клієнтів DSV змогла скоротити термін доставки вантажів залізничним транспортом. Ще в 2006 році перевезення 40-футового контейнера залізницею з Шанхая (Китай) в Гамбург (Німеччина) займало 36 днів. Сьогодні це займає всього 16-18 днів в залежності від обраного маршруту.

Залізничні контейнерні перевезення вантажів DSV на правильному шляху!

Джерело: http://www.dsv.com/About-DSV/media/latest-news/2018/10/DSV-Rail-on-the-right-track

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: