fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

DSV приєднується до світового тренду чистої енергетики

10/ 05/ 2018
    «В останні роки в усьому світі спостерігається рекордне зростання альтернативних джерел енергії. Згідно світового досвіду, це одна з небагатьох галузей найбільш приваблива для інвесторів і яка показує позитивну динаміку зростання. Більш того, завдяки їй з’являється можливість зменшити залежність від імпорту в енергетичному плані», - Андрій Скиданчук, керівник відділу негабаритних перевезень DSV. Планується, що до 2040 року в усьому світі альтернативні джерела енергії складуть 3/4 інвестицій від всіх вкладених в нові технології виробництва електроенергії. Альтернативні джерела енергії позитивно впливають на енергетичну безпеку країни, сприяють скороченню забруднюючих викидів в навколишнє середовище і є основною ланкою для стабільного розвитку всього суспільства. Ще в 2009 році Україна приєдналась до такого популярного напрямку, і до сьогодні частка даної галузі зростає швидкими темпами. Згідно з офіційними даними за 2017 рік загальна потужність обєктів альтернативної енергетики збільшилась більше ніж на 10%. Різноманітність видів альтернативних джерел енергії постійно збільшується. У нинішній час найбільш часто використовуються такі носії, як сонячні батареї і колектори, теплові насоси, біогазові установки, вітрогенератори і установки, що використовують енергію води. Згідно проекту Енергетичної стратегії України до 2035 року, планується, що альтернативні джерела енергії будуть займати близько 20% ринку. Зношеність інфраструктури української енергосистеми станом на сьогоднішній день складає близько 60-85%. Тому, в рамках даного проекту також планується і масштабна модернізація застарілого обладнання. Одним із складних і багатогранних етапів впровадження альтернативних джерел енергії є логістика, що включає економічні, технічні, організаційні та інші аспекти. «Стратегічна важливість альтернативних джерел енергії зобовязує організовувати логістичні процеси найбільш оптимально, скорочуючи витрати і зменшуючи помилки людського фактору. Компанія DSV має великий досвід і надає якісні послуги міжнародних перевезень як обладнання, конструкцій для альтернативних джерел енергії, так і інших негабаритних і великовагових вантажів. З огляду на всі фактори логістики альтернативних джерел енергії, DSV надає підтримку на всіх етапах транспортування, включаючи складний комплекс митних операцій (складання контракту, декларування, визначення кодів за УКТ ЗЕД, дозвільні документи), експедирування та доставку кінцевому одержувачу незалежно від його місця розташування. Компетентність наших фахівців, з професійним підходом до організації перевезення забезпечує своєчасну доставку вантажу нашому клієнту», - Андрій Скиданчук, керівник відділу негабаритних перевезень DSV. Джерело: http://dsv.ua/
01/

 

«В останні роки в усьому світі спостерігається рекордне зростання альтернативних джерел енергії. Згідно світового досвіду, це одна з небагатьох галузей найбільш приваблива для інвесторів і яка показує позитивну динаміку зростання. Більш того, завдяки їй з’являється можливість зменшити залежність від імпорту в енергетичному плані»,Андрій Скиданчук, керівник відділу негабаритних перевезень DSV.

Планується, що до 2040 року в усьому світі альтернативні джерела енергії складуть 3/4 інвестицій від всіх вкладених в нові технології виробництва електроенергії.

Альтернативні джерела енергії позитивно впливають на енергетичну безпеку країни, сприяють скороченню забруднюючих викидів в навколишнє середовище і є основною ланкою для стабільного розвитку всього суспільства.

Ще в 2009 році Україна приєдналась до такого популярного напрямку, і до сьогодні частка даної галузі зростає швидкими темпами. Згідно з офіційними даними за 2017 рік загальна потужність об’єктів альтернативної енергетики збільшилась більше ніж на 10%.

Різноманітність видів альтернативних джерел енергії постійно збільшується. У нинішній час найбільш часто використовуються такі носії, як сонячні батареї і колектори, теплові насоси, біогазові установки, вітрогенератори і установки, що використовують енергію води.

Згідно проекту Енергетичної стратегії України до 2035 року, планується, що альтернативні джерела енергії будуть займати близько 20% ринку.

Зношеність інфраструктури української енергосистеми станом на сьогоднішній день складає близько 60-85%. Тому, в рамках даного проекту також планується і масштабна модернізація застарілого обладнання.

Одним із складних і багатогранних етапів впровадження альтернативних джерел енергії є логістика, що включає економічні, технічні, організаційні та інші аспекти.

«Стратегічна важливість альтернативних джерел енергії зобов’язує організовувати логістичні процеси найбільш оптимально, скорочуючи витрати і зменшуючи помилки людського фактору.

Компанія DSV має великий досвід і надає якісні послуги міжнародних перевезень як обладнання, конструкцій для альтернативних джерел енергії, так і інших негабаритних і великовагових вантажів.

З огляду на всі фактори логістики альтернативних джерел енергії, DSV надає підтримку на всіх етапах транспортування, включаючи складний комплекс митних операцій (складання контракту, декларування, визначення кодів за УКТ ЗЕД, дозвільні документи), експедирування та доставку кінцевому одержувачу незалежно від його місця розташування.

Компетентність наших фахівців, з професійним підходом до організації перевезення забезпечує своєчасну доставку вантажу нашому клієнту»,Андрій Скиданчук, керівник відділу негабаритних перевезень DSV.

Джерело: http://dsv.ua/

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: