fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

DSV планує відкрити логістичний комплекс на континентальній Європі

07/ 08/ 2018
  Розподільчий центр DSV площею 10 000 м2 буде розташовуватись у Крефельді (Німеччина) - в самому серці Європи, недалеко від трьох великих міжнародних аеропортів, з відмінною транспортною доступністю до автомагістралей Нідерландів, Бельгії та Франції. Стратегічне розташування Крефельда дозволяє здійснювати щоденні перевезення по всім країнам Європи і дає більше можливостей для розвитку європейського бізнесу. Відкриття логістичного комплексу DSV заплановано на весну-літо 2020 року. Планується, що центр дистрибуції буде обслуговувати традиційні роздрібні, оптові та онлайн-канали, пропонуючи більш гнучкий, швидкий та оптимальний сервіс. Повний спектр послуг з підтримки та оптимізації ланцюга постачань клієнтів в усій Європі забезпечать всі три підрозділи DSV. Новий європейський розподільчий центр дозволить усім учасникам основних географічних ринків ефективно управляти запасами та своєчасно здійснювати відвантаження товару, незалежно від того, в якій країні знаходиться клієнт. Джерело: http://www.dsv.com/About-DSV/media/latest-news/2018/08/DSV-and-Clarks-open-first-facility-on-mainland-Europe

Розподільчий центр DSV площею 10 000 м2 буде розташовуватись у Крефельді (Німеччина) – в самому серці Європи, недалеко від трьох великих міжнародних аеропортів, з відмінною транспортною доступністю до автомагістралей Нідерландів, Бельгії та Франції.

Стратегічне розташування Крефельда дозволяє здійснювати щоденні перевезення по всім країнам Європи і дає більше можливостей для розвитку європейського бізнесу.

Відкриття логістичного комплексу DSV заплановано на весну-літо 2020 року.

Планується, що центр дистрибуції буде обслуговувати традиційні роздрібні, оптові та онлайн-канали, пропонуючи більш гнучкий, швидкий та оптимальний сервіс. Повний спектр послуг з підтримки та оптимізації ланцюга постачань клієнтів в усій Європі забезпечать всі три підрозділи DSV.

Новий європейський розподільчий центр дозволить усім учасникам основних географічних ринків ефективно управляти запасами та своєчасно здійснювати відвантаження товару, незалежно від того, в якій країні знаходиться клієнт.

Джерело: http://www.dsv.com/About-DSV/media/latest-news/2018/08/DSV-and-Clarks-open-first-facility-on-mainland-Europe

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: