fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

DSV підвищує ефективність поточних вантажопотоків

13/ 02/ 2018
  В усьому світі контейнеризація на залізниці - запорука успіху в оптимізації вартості доставки. Компанія DSV приєдналась до нового проекту рейсового контейнерного поїзду з Києва у порт Південний, спільно розробленого Центром транспортного сервісу Ліски (філія УЗ), Maersk Line та ТОВ ТІС Контейнерний термінал. Щотижневе перевезення вантажів в контейнерах за схемою від дверей до дверей здійснюється за маршрутом від станції Чорноморська (ТІС, порт Південний, Одеса) - станція Київ-Ліски (Київ) - станція Чорноморська (Одеса). Орієнтовний термін доставки вантажів складає 19 годин. Новий проект дає можливість набагато швидше і результативніше здійснювати всі операції з обробки контейнерів як в порту Південний, так і на терміналі станції Київ-Ліски. Цей залізничний контейнерний маршрут дозволить розвантажити автопотоки та зберегти нове дорожнє покриття України. Позитивний ефект відчує і бізнес. Тепер власники недорогих вантажів можуть не турбуватись за «перевантаження» - допустиме завантаження залізничних контейнерів 28 тонн, що дозволяє економити до 20%! В рамках партнерства з найбільшою контейнерної лінією Maersk Line, компанія DSV одна з перших, хто вже використовує цей сервіс, здійснюючи доставку як імпортних, так і експортних вантажів. «Даний проект дозволить підвищити ефективність наших існуючих вантажопотоків по всьому світу. Гарантований час у дорозі, регулярність рейсів, відсутність проблем і збоїв, надійність доставки вантажів і, як наслідок, можливість довгострокового планування логістики - це те, до чого повинна прагнути кожна логістична компанія, оптимізуючи ланцюги поставок клієнтів», - Олександр Краснов, директор департаменту морських і авіаційних перевезень DSV. Джерело: https://dsv.ua/uk/dsv-pidvyshchuye-efektyvnist-potochnyh-vantazhopotokiv

В усьому світі контейнеризація на залізниці – запорука успіху в оптимізації вартості доставки.

Компанія DSV приєдналась до нового проекту рейсового контейнерного поїзду з Києва у порт Південний, спільно розробленого Центром транспортного сервісу “Ліски” (філія “УЗ”), Maersk Line та ТОВ “ТІС Контейнерний термінал”.

Щотижневе перевезення вантажів в контейнерах за схемою “від дверей до дверей” здійснюється за маршрутом від станції Чорноморська (ТІС, порт Південний, Одеса) – станція Київ-Ліски (Київ) – станція Чорноморська (Одеса). Орієнтовний термін доставки вантажів складає 19 годин.

Новий проект дає можливість набагато швидше і результативніше здійснювати всі операції з обробки контейнерів як в порту Південний, так і на терміналі станції Київ-Ліски.

Цей залізничний контейнерний маршрут дозволить розвантажити автопотоки та зберегти нове дорожнє покриття України.

Позитивний ефект відчує і бізнес. Тепер власники недорогих вантажів можуть не турбуватись за «перевантаження» – допустиме завантаження залізничних контейнерів 28 тонн, що дозволяє економити до 20%!

В рамках партнерства з найбільшою контейнерної лінією Maersk Line, компанія DSV одна з перших, хто вже використовує цей сервіс, здійснюючи доставку як імпортних, так і експортних вантажів.

«Даний проект дозволить підвищити ефективність наших існуючих вантажопотоків по всьому світу. Гарантований час у дорозі, регулярність рейсів, відсутність проблем і збоїв, надійність доставки вантажів і, як наслідок, можливість довгострокового планування логістики – це те, до чого повинна прагнути кожна логістична компанія, оптимізуючи ланцюги поставок клієнтів», – Олександр Краснов, директор департаменту морських і авіаційних перевезень DSV.

Джерело: https://dsv.ua/uk/dsv-pidvyshchuye-efektyvnist-potochnyh-vantazhopotokiv

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: