fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

DSV названа лауреатом премії Global Freight Readers Vote

21/ 11/ 2017
  DSV була визнана переможцем премії Global Freight Readers Vote 2017 категорії «Перевізник року». 16 листопада 2017 року в готелі Lancaster, Лондон, читачі найбільшого логістичного інформаційного співтовариства Lloyds Loading List і клієнти галузі були запрошені для голосування за перевізників та операторів, які, на їхню думку, забезпечували найкращий сервіс за останні 12 місяців. Кріс Мален, директор з продажу та маркетингу DSV Road Ltd, прокоментував: «Ми дуже раді і пишаємося тим, що отримали цю нагороду від клієнтів і читачів Lloyds Loading List. Вітаємо всіх наших колег з DSV, які протягом останніх 12 місяців виконували «на відмінно» всю складну роботу і приділяли особливу увагу операційній складовій, що і дозволило нам забезпечити обслуговування клієнтів на високому рівні». В Європі DSV Road є провідним постачальником логістичних послуг. Щодня, на дорогах курсує більш ніж 20 000 машин. DSV Road здійснює доставку товарів як трейлерами з повним, так і з частковим завантаженням, а також у складі збірних вантажів. Департамент надає транспортні послуги за короткий період часу і пропонує більш гнучкі умови для будь-яких типів вантажів. Завдяки представленістю у 32 країнах світу, DSV Road доставляє більше 30 млн. партій на рік по всьому спектру послуг. Джерело: https://dsv.ua/uk/dsv-nazvana-laureatom-premiyi-global-freight-readers-vote

DSV була визнана переможцем премії Global Freight Readers Vote 2017 категорії «Перевізник року».

16 листопада 2017 року в готелі Lancaster, Лондон, читачі найбільшого логістичного інформаційного співтовариства Lloyd’s Loading List і клієнти галузі були запрошені для голосування за перевізників та операторів, які, на їхню думку, забезпечували найкращий сервіс за останні 12 місяців.

Кріс Мален, директор з продажу та маркетингу DSV Road Ltd, прокоментував: «Ми дуже раді і пишаємося тим, що отримали цю нагороду від клієнтів і читачів Lloyd’s Loading List.

Вітаємо всіх наших колег з DSV, які протягом останніх 12 місяців виконували «на відмінно» всю складну роботу і приділяли особливу увагу операційній складовій, що і дозволило нам забезпечити обслуговування клієнтів на високому рівні».

В Європі DSV Road є провідним постачальником логістичних послуг. Щодня, на дорогах курсує більш ніж 20 000 машин. DSV Road здійснює доставку товарів як трейлерами з повним, так і з частковим завантаженням, а також у складі збірних вантажів.

Департамент надає транспортні послуги за короткий період часу і пропонує більш гнучкі умови для будь-яких типів вантажів. Завдяки представленістю у 32 країнах світу, DSV Road доставляє більше 30 млн. партій на рік по всьому спектру послуг.

Джерело: https://dsv.ua/uk/dsv-nazvana-laureatom-premiyi-global-freight-readers-vote

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: