fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

DSV на 9му Фандрайзинг Марафоні 2018

09/ 10/ 2018
  Вже вдевяте пройшов Фандрайзинг Марафон 2018, який ознаменувався рекордом за кількістю учасників на всіх дистанціях. Всього в цьому році вийшли на старт більш 11 600 бігунів з 50 країн світу. Так само в цьому році було встановлено рекордну кількість корпоративних учасників – 5 376 представників бізнесу бігли з логотипами своїх компаній, 272 компанії взяли участь в рамках київського марафону. На підтримку активного і здорового способу життя, ще 4 роки тому компанія DSV брала участь у складі 4-ох співробітників, сьогодні нас вже 18! Ми пишаємось результатами нашої команди DSV Runners!

Вже вдев’яте пройшов Фандрайзинг Марафон 2018, який ознаменувався рекордом за кількістю учасників на всіх дистанціях.

Всього в цьому році вийшли на старт більш 11 600 бігунів з 50 країн світу. Так само в цьому році було встановлено рекордну кількість корпоративних учасників – 5 376 представників бізнесу бігли з логотипами своїх компаній, 272 компанії взяли участь в рамках київського марафону.

На підтримку активного і здорового способу життя, ще 4 роки тому компанія DSV брала участь у складі 4-ох співробітників, сьогодні нас вже 18!

Ми пишаємось результатами нашої команди DSV Runners!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: