fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

ДСВ Логістика – учасник Ділової місії до Японії

05/ 03/ 2024
    Україна – країна можливостей, яка має суттєвий інвестиційний потенціал. Бізнес-активність та розвиток, винахідливість та рішучість притаманні Україні в будь-які часи. Японія – головний партнер України в Азійському регіоні, який підтримує зараз та планує стати активним інвестором у майбутніх проєктах відбудови. В кінці лютого ДСВ Логістика долучилась до Ділової місії до Японії в складі української делегації. Співорганізаторами візиту виступили МЕУ та ТПП України за сприянням Посольства України в Японії і Посольства Японії в Україні, у співпраці з Міністерством економіки, торгівлі та промисловості Японії та Федерації Бізнесу Японії. Основною подією в рамках ділової місії була Конференція з відбудови України в м. Токіо за участі Прем’єр-міністрів з двох країн. Найбільшу зацікавленість серед японських інвесторів викликали відновлення й розвиток енергетичної та транспортної інфраструктури України, кооперація у агросекторі та видобутку корисних копалин, IT-рішення та інновації у виробництві, медична допомога тощо. Надзвичайна насичена програма та професійний нетворкінг відкрили нові можливості для подальшої співпраці між країнами. Спільний двосторонній бізнес-форум у Токіо зібрав близько 200 компаній з двох країн. Серед учасників форуму були і  дипломати, і представники уряду та бізнес-спільнот, найперспективніших галузей української економіки та японські інвестори. Крім цього, в рамках ділової програми випала нагода зустрітися з найбільшими японськими бізнес-об’єднаннями та організаціями, а також агенціями, які надають експортно-кредитну підтримку та страхування. Спільними зусиллями ми обов’язково відбудуємо Україну, як сильну, багату, технологічно розвинену країну.
01/

 

Україна – країна можливостей, яка має суттєвий інвестиційний потенціал. Бізнес-активність та розвиток, винахідливість та рішучість притаманні Україні в будь-які часи. Японія – головний партнер України в Азійському регіоні, який підтримує зараз та планує стати активним інвестором у майбутніх проєктах відбудови.

В кінці лютого ДСВ Логістика долучилась до Ділової місії до Японії в складі української делегації. Співорганізаторами візиту виступили МЕУ та ТПП України за сприянням Посольства України в Японії і Посольства Японії в Україні, у співпраці з Міністерством економіки, торгівлі та промисловості Японії та Федерації Бізнесу Японії.

Основною подією в рамках ділової місії була Конференція з відбудови України в м. Токіо за участі Прем’єр-міністрів з двох країн. Найбільшу зацікавленість серед японських інвесторів викликали відновлення й розвиток енергетичної та транспортної інфраструктури України, кооперація у агросекторі та видобутку корисних копалин, IT-рішення та інновації у виробництві, медична допомога тощо.

Надзвичайна насичена програма та професійний нетворкінг відкрили нові можливості для подальшої співпраці між країнами. Спільний двосторонній бізнес-форум у Токіо зібрав близько 200 компаній з двох країн. Серед учасників форуму були і  дипломати, і представники уряду та бізнес-спільнот, найперспективніших галузей української економіки та японські інвестори.

Крім цього, в рамках ділової програми випала нагода зустрітися з найбільшими японськими бізнес-об’єднаннями та організаціями, а також агенціями, які надають експортно-кредитну підтримку та страхування.

Спільними зусиллями ми обов’язково відбудуємо Україну, як сильну, багату, технологічно розвинену країну.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: