fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

ДСВ Логістика на конференції «М’ясний бізнес 2018»

08/ 01/ 2019
  12 грудня 2018 року у Міжнародному Виставковому Центрі в рамках II міжнародної виставки Ukrainian Food Expo відбулась ключова подія м’ясного бізнесу України – конференція «М’ясний бізнес 2018». Організатором заходу виступила  Рада з питань експорту продовольства (UFEB). В рамках конференції обговорювали основні споживчі тренди м’ясної продукції в Україні та світі; світові інноваційні харчові технології у м’ясопереробці; нові асортиментні позиції по охолодженому м’ясу та напівфабрикатах, а також існуючі проблеми, які виникли за останні роки в м’ясній галузі, та спільно знаходили шляхи їх вирішення. Досвідом експорту та імпорту готових м’ясних продуктів та новинками на ринку ділились учасники і спікери конференції. Своїм досвідом щодо економії на логістиці замороженого м’яса та тонкощів перевезення в REF-контейнерах поділився і співробітник компанії DSV, Олег Хайлов. Обговорювали доставку «примхливих вантажів», з’ясовували що таке REF-контейнери і які саме з них більш затребувані, особливості і вимоги до перевезення мяса, експорту мяса в Арабські країни.

12 грудня 2018 року у Міжнародному Виставковому Центрі в рамках II міжнародної виставки Ukrainian Food Expo відбулась ключова подія м’ясного бізнесу України – конференція «М’ясний бізнес 2018». Організатором заходу виступила  Рада з питань експорту продовольства (UFEB).

В рамках конференції обговорювали основні споживчі тренди м’ясної продукції в Україні та світі; світові інноваційні харчові технології у м’ясопереробці; нові асортиментні позиції по охолодженому м’ясу та напівфабрикатах, а також існуючі проблеми, які виникли за останні роки в м’ясній галузі, та спільно знаходили шляхи їх вирішення.

Досвідом експорту та імпорту готових м’ясних продуктів та новинками на ринку ділились учасники і спікери конференції. Своїм досвідом щодо економії на логістиці замороженого м’яса та тонкощів перевезення в REF-контейнерах поділився і співробітник компанії DSV, Олег Хайлов. Обговорювали доставку «примхливих вантажів», з’ясовували що таке REF-контейнери і які саме з них більш затребувані, особливості і вимоги до перевезення м’яса, експорту м’яса в Арабські країни.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: