fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Драйвовий забіг з перешкодами Legion Run за партнерства AB InBev Efes Україна

15/ 09/ 2021
    AB InBev Efes Україна стала партнером забігу з перешкодами Legion Run, який відбувся 11 вересня у Києві. Вже не перший рік компанія підтримує захід разом зі своїм брендом «Чернігівське». Цьогоріч це безалкогольна новинка «Чернігівське «Біле 0 Alco». Легіонери компанії об’єдналися у команду Beer Runners і на 5-кілометровій ділянці продемонстрували своє завзяття та командний дух. «Legion Run — унікальне змагання, в якому перемога досягається завдяки обєднаним зусиллям усіх учасників команди. Концепція заходу перегукується з принципами нашої компанії, тому ми вже втретє з радістю підтримуємо його проведення в Україні і беремо активну участь», – розповідає в.о. генерального директора AB InBev Efes Україна Денис Хренов. Beer Runners – це не просто назва команди, це її філософія про те, як насолоджуватися бігом разом з друзями, а потім скуштувати смачне пиво. Тому Рух Beer Runners був винайдений дослідженнями, проведеними Медичною школою Університету Гранади в Іспанії, які довели позитивний звязок між спортом і помірним споживанням пива. У рамках дослідження біговий клуб з Філадельфії Fishtown Beer Runners почав організовувати перегони раз на тиждень, від трьох до п’яти миль, і завершувати кожен біг у пабі з пивом. Тим самим вони довели, що біг та пиво позитивно впливають на організм. Кожен учасник забігу Legion Run на фініші мав змогу втамувати свою спрагу легким і приємним смаком безалкогольного пива «Чернігівське «Біле 0 Alco», а також зробити фото на згадку про цей день на оригінальній фотозоні від бренду. Крім того, усі охочі змогли одягнути особливі окуляри, які імітують стан алкогольного сп’яніння та випробувати їх у дії зі спеціальним килимком. Забіг Legion Run – це випробування на витривалість, командний дух, готовність до подолання непередбачуваних перешкод, які встановлені на п’ятикілометровій ділянці. Забіг проводиться в різних країнах по всьому світу, і до цієї спортивної пригоди його вже встигли побачити на 3-х континентах та у 12-ти країнах світу.  Інформаційна довідка: AB InBev Efes Україна – один із лідерів українського пивоварного ринку, який є спільним підприємством найбільшої у світі пивоварної компанії Anheuser-Busch InBev і регіональної пивоварної компанії з виробництва напоїв із провідними позиціями Anadolu Efes. AB InBev Efes Україна має три броварні у Чернігові, Харкові та Миколаєві. Портфель пивних брендів складається з ТМ: Bud, Corona Extra, Stella Artois, Hoegaarden, Leffe, Lowenbrau, Franziskaner, Spaten, Staropramen, Taller, Velkopopovický Kozel, «Старий Мельник із Діжки», Miller, Tripel Karmeliet, Kwak, Boddingtons Pub Ale, «Чернігівське», «Рогань», «Янтарь», квасу «Село і люди», сидру «Де Сад». Контакти для ЗМІ Всі запити, повязані з наданням інформації для ЗМІ, прохання надсилати Нонні Мартиновій, менеджеру із зовнішніх комунікацій. E-mail: Nonna.Martynova@abinbevefes.com
01/

 

AB InBev Efes Україна стала партнером забігу з перешкодами Legion Run, який відбувся 11 вересня у Києві. Вже не перший рік компанія підтримує захід разом зі своїм брендом «Чернігівське». Цьогоріч це безалкогольна новинка «Чернігівське «Біле 0 Alco». Легіонери компанії об’єдналися у команду Beer Runners і на 5-кілометровій ділянці продемонстрували своє завзяття та командний дух.

«Legion Run — унікальне змагання, в якому перемога досягається завдяки об’єднаним зусиллям усіх учасників команди. Концепція заходу перегукується з принципами нашої компанії, тому ми вже втретє з радістю підтримуємо його проведення в Україні і беремо активну участь», – розповідає в.о. генерального директора AB InBev Efes Україна Денис Хренов.

Beer Runners – це не просто назва команди, це її філософія про те, як насолоджуватися бігом разом з друзями, а потім скуштувати смачне пиво. Тому Рух Beer Runners був винайдений дослідженнями, проведеними Медичною школою Університету Гранади в Іспанії, які довели позитивний зв’язок між спортом і помірним споживанням пива. У рамках дослідження біговий клуб з Філадельфії Fishtown Beer Runners почав організовувати перегони раз на тиждень, від трьох до п’яти миль, і завершувати кожен біг у пабі з пивом. Тим самим вони довели, що біг та пиво позитивно впливають на організм.

Кожен учасник забігу Legion Run на фініші мав змогу втамувати свою спрагу легким і приємним смаком безалкогольного пива «Чернігівське «Біле 0 Alco», а також зробити фото на згадку про цей день на оригінальній фотозоні від бренду. Крім того, усі охочі змогли одягнути особливі окуляри, які імітують стан алкогольного сп’яніння та випробувати їх у дії зі спеціальним килимком.

Забіг Legion Run – це випробування на витривалість, командний дух, готовність до подолання непередбачуваних перешкод, які встановлені на п’ятикілометровій ділянці. Забіг проводиться в різних країнах по всьому світу, і до цієї спортивної пригоди його вже встигли побачити на 3-х континентах та у 12-ти країнах світу. 

Інформаційна довідка:

AB InBev Efes Україна – один із лідерів українського пивоварного ринку, який є спільним підприємством найбільшої у світі пивоварної компанії Anheuser-Busch InBev і регіональної пивоварної компанії з виробництва напоїв із провідними позиціями Anadolu Efes.

AB InBev Efes Україна має три броварні у Чернігові, Харкові та Миколаєві.

Портфель пивних брендів складається з ТМ: Bud, Corona Extra, Stella Artois, Hoegaarden, Leffe, Lowenbrau, Franziskaner, Spaten, Staropramen, Taller, Velkopopovický Kozel, «Старий Мельник із Діжки», Miller, Tripel Karmeliet, Kwak, Boddingtons Pub Ale, «Чернігівське», «Рогань», «Янтарь», квасу «Село і люди», сидру «Де Сад».

Контакти для ЗМІ

Всі запити, пов’язані з наданням інформації для ЗМІ, прохання надсилати Нонні Мартиновій, менеджеру із зовнішніх комунікацій.

E-mail: Nonna.Martynova@abinbevefes.com

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: