fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

ДП «АМПУ» зацікавлене у пошуку інвестора для оперування майном Одеського морського вокзалу

11/ 12/ 2017
  На балансі Одеської філії ДП «АМПУ» знаходиться майно Одеського морського вокзалу, який знаходиться у історичному центрі міста Одеси біля найважливіших пам’яток міста – Потьомкінських сходів та вулиці Дерибасівської, пам’ятки Дюку Де Рішелье та Театру Опери та балету. Протягом існування морського вокзалу кількість судозаходів досягала 170-200 судів на рік. Але у зв’язку із політичною ситуацією, яка скалася в країні, кількість судозаходів різко зменшилися у 2013 – 2015 роках, та, на жаль, морський вокзал не функціонує у повній мірі. Проте у переліку об’єктів морського вокзалу знаходиться непрофільні активи для ДП «АМПУ» (концертно-виставкова зала, ресторан, та інші), з приводу чого можна розглядати його як туристичний центр для мешканців та гостей міста. На сьогоднішній день підприємство зацікавлено у пошуку інвестора, який може залучитися до співпраці та оперуванні Одеським морським вокзалом на умовах оренди, договору управління, концесії та шляхом утворення акціонерного товариства. Ми впевнені, що залучення приватних інвестицій у діяльність об’єкту сприятиме покращенню його функціонування. Тому просимо Вас ознайомитися із презентацією Одеського морського вокзалу. Ми будемо раді відповісти на усі Ваші запитання та сподіваємось на Вашу зацікавленість щодо цього питання!

На балансі Одеської філії ДП «АМПУ» знаходиться майно Одеського морського вокзалу, який знаходиться у історичному центрі міста Одеси біля найважливіших пам’яток міста – Потьомкінських сходів та вулиці Дерибасівської, пам’ятки Дюку Де Рішелье та Театру Опери та балету.

Протягом існування морського вокзалу кількість судозаходів досягала 170-200 судів на рік. Але у зв’язку із політичною ситуацією, яка скалася в країні, кількість судозаходів різко зменшилися у 2013 – 2015 роках, та, на жаль, морський вокзал не функціонує у повній мірі. Проте у переліку об’єктів морського вокзалу знаходиться непрофільні активи для ДП «АМПУ» (концертно-виставкова зала, ресторан, та інші), з приводу чого можна розглядати його як туристичний центр для мешканців та гостей міста.

На сьогоднішній день підприємство зацікавлено у пошуку інвестора, який може залучитися до співпраці та оперуванні Одеським морським вокзалом на умовах оренди, договору управління, концесії та шляхом утворення акціонерного товариства. Ми впевнені, що залучення приватних інвестицій у діяльність об’єкту сприятиме покращенню його функціонування. Тому просимо Вас ознайомитися із презентацією Одеського морського вокзалу. Ми будемо раді відповісти на усі Ваші запитання та сподіваємось на Вашу зацікавленість щодо цього питання!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: