fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Досвід McDonald’s для України: скільки тонн вторсировини компанія віддала на переробку у 2021 році?

03/ 02/ 2022
  За 2021 рік в залах ресторанів МакДональдз відсортували та передали на переробку понад 2070 тонн пакування. Найбільше у вигляді вторсировини зібрали картону — понад 1 800 тонн. Для порівняння  — це як вага щонайменше десяти середніх пасажирських літаків. Крім картону на переробку за рік передали: 56,5 тонн пакування для бургерів, що дорівнює вазі 16 вантажівок, а також 54 тонни стаканчиків, 140 тонн пластику та поліетилену і 20 тонн кавового жмиху. Також МакДональдз не лише сортує та переробляє пакування, а й дбає про його повторне використання.  Щомісяця з переробленого пакування виготовляється близько 1 000 000  фірмових паперових пакетів для доставки та замовлень «на виніс», які потім використовуються у ресторанах МакДональдз.  Попри те, що деякі матеріали складно переробити, МакДональдз співпрацює з низкою партнерів над замкненим циклом виробництва. Зокрема, з макулатури виготовляються тримачі для напоїв та короби для продуктів. З паперових стаканів – фірмові пакети МакДональдз. З поліетилену – пакети для сміття, з пластику – труби, люки та інші вироби. З харчових відходів – добрива для земель, а з олії – біопаливо та мастильні матеріали для будівництва. Водою з кондиціонерів поливають квіти та газони на території закладів, а кавовий жмих додають у брикети, які використовують для опалення будинків.  Цікаві факти про екокультуру МакДональдз: На початку року компанія остаточно перейшла на екологічні іграшки в наборах Хеппі Міл та книги. Вже вийшло кілька серій з тривимірними паперовими фігурками. Пластикові деталі будуть змінені на такі, що виготовлені із сертифікованих матеріалів рослинного походження або матеріалів, придатних до вторинної переробки. Зміни у пакуванні продуктів та відмова від пластикових іграшок зменшать використання пластику у МакДональдз на 90% до 2025 року.  Сортувальні станції, які розташовані в ресторанах, розробили спеціально для МакДональдз в Україні. Щоб знайти «ідеальну формулу» сортування, протестували понад 20 прототипів станцій. Компанія інвестувала 10 млн гривень у запуск проекту, встановлення сортувальних станцій та навчання співробітників. МакДональдз повністю замінив пакування для салатів, шейків та напоїв на паперове та продовжує переходити на нове, більш екологічне пакування. Все пакування МакДональдз схвалено Лісовою опікунською радою та іншими системами сертифікації лісів. Про McDonalds в Україні МакДональдз в Україні — лідер серед ресторанів швидкого обслуговування. Перший заклад відкрився 24 травня 1997 року в Києві. Компанія налічує більше 100 ресторанів у 25 містах України. МакДональдз щорічно входить до переліку 100 найбільших платників податків в Україні, а також до переліку найкращих роботодавців. МакДональдз в Україні — партнер-засновник і найбільший корпоративний партнер «Фундації Дім Рональда МакДональда» в Україні. Додаткову інформацію ви знайдете на офіційній сторінці mcdonalds.ua, а останні новини — у наших соціальних мережах: facebook.com/McDonaldsUA/ та instagram.com/mcdonaldsukraine/.

За 2021 рік в залах ресторанів МакДональдз відсортували та передали на переробку понад 2070 тонн пакування.

Найбільше у вигляді вторсировини зібрали картону — понад 1 800 тонн. Для порівняння  — це як вага щонайменше десяти середніх пасажирських літаків. Крім картону на переробку за рік передали: 56,5 тонн пакування для бургерів, що дорівнює вазі 16 вантажівок, а також 54 тонни стаканчиків, 140 тонн пластику та поліетилену і 20 тонн кавового жмиху.

Також МакДональдз не лише сортує та переробляє пакування, а й дбає про його повторне використання.  Щомісяця з переробленого пакування виготовляється близько 1 000 000  фірмових паперових пакетів для доставки та замовлень «на виніс», які потім використовуються у ресторанах МакДональдз. 

Попри те, що деякі матеріали складно переробити, МакДональдз співпрацює з низкою партнерів над замкненим циклом виробництва. Зокрема, з макулатури виготовляються тримачі для напоїв та короби для продуктів. З паперових стаканів – фірмові пакети МакДональдз. З поліетилену – пакети для сміття, з пластику – труби, люки та інші вироби. З харчових відходів – добрива для земель, а з олії – біопаливо та мастильні матеріали для будівництва. Водою з кондиціонерів поливають квіти та газони на території закладів, а кавовий жмих додають у брикети, які використовують для опалення будинків. 

Цікаві факти про екокультуру МакДональдз:

  • На початку року компанія остаточно перейшла на екологічні іграшки в наборах Хеппі Міл та книги. Вже вийшло кілька серій з тривимірними паперовими фігурками. Пластикові деталі будуть змінені на такі, що виготовлені із сертифікованих матеріалів рослинного походження або матеріалів, придатних до вторинної переробки. Зміни у пакуванні продуктів та відмова від пластикових іграшок зменшать використання пластику у МакДональдз на 90% до 2025 року. 
  • Сортувальні станції, які розташовані в ресторанах, розробили спеціально для МакДональдз в Україні. Щоб знайти «ідеальну формулу» сортування, протестували понад 20 прототипів станцій. Компанія інвестувала 10 млн гривень у запуск проекту, встановлення сортувальних станцій та навчання співробітників.
  • МакДональдз повністю замінив пакування для салатів, шейків та напоїв на паперове та продовжує переходити на нове, більш екологічне пакування.
  • Все пакування МакДональдз схвалено Лісовою опікунською радою та іншими системами сертифікації лісів.

Про McDonalds в Україні

МакДональдз в Україні — лідер серед ресторанів швидкого обслуговування. Перший заклад відкрився 24 травня 1997 року в Києві. Компанія налічує більше 100 ресторанів у 25 містах України. МакДональдз щорічно входить до переліку 100 найбільших платників податків в Україні, а також до переліку найкращих роботодавців. МакДональдз в Україні — партнер-засновник і найбільший корпоративний партнер «Фундації Дім Рональда МакДональда» в Україні.

Додаткову інформацію ви знайдете на офіційній сторінці mcdonalds.ua, а останні новини — у наших соціальних мережах: facebook.com/McDonaldsUA/ та instagram.com/mcdonaldsukraine/.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: