fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Доставка вантажів від DSV – UA Air&Road Service

27/ 07/ 2020
  Доставка вантажів в Україну з будь-якої точки світу, яка об’єднує авіа та автодорожні сервіси з консолідацією на власному європейському складі – це сервіс UA Air&Road Service компанії DSV. У сервісі UA Air&Road ми об’єднали всі значущі для вантажовласників умови перевезення – оптимальні логістичні витрати, забезпечення максимальної безпеки вантажоперевезень і впевненість в терміні поставки. Повний супровід і підтримка на всіх етапах перевезення вантажів, включаючи складські послуги, митне обслуговування, безкоштовне користування терміналом, а також інші додаткові послуги – забезпечено. Гарантуючи надійність і безпеку перевезення, ми несемо повну відповідальність за ввірений нам вантаж, завдяки міжнародній програмі страхування DSV Insurance. Скористатися спеціальною пропозицією та промокодом можна через особистий кабінет ЕВА.

Доставка вантажів в Україну з будь-якої точки світу, яка об’єднує авіа та автодорожні сервіси з консолідацією на власному європейському складі – це сервіс UA Air&Road Service компанії DSV.

У сервісі UA Air&Road ми об’єднали всі значущі для вантажовласників умови перевезення – оптимальні логістичні витрати, забезпечення максимальної безпеки вантажоперевезень і впевненість в терміні поставки.

Повний супровід і підтримка на всіх етапах перевезення вантажів, включаючи складські послуги, митне обслуговування, безкоштовне користування терміналом, а також інші додаткові послуги – забезпечено.

Гарантуючи надійність і безпеку перевезення, ми несемо повну відповідальність за ввірений нам вантаж, завдяки міжнародній програмі страхування DSV Insurance.

Скористатися спеціальною пропозицією та промокодом можна через особистий кабінет ЕВА.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: