fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Доставка Click&Collect стає ще доступнішою із Watsons

17/ 06/ 2020
  Наприкінці березня Міжнародний дрогері-рітейлер Watsons впровадив доставку Click&Collect в Україні, яка дозволяє покупцям забирати онлайн-замовлення у магазинах мережі. На сьогодні функція доступна вже у 54 магазинах мережі. Така технологія має ряд переваг, які значно спрощують процес покупок, та робить його швидким та безпечним.  Серед основних причин вибору доставки Click&Collect покупці виділяють: Економію на вартості доставки - клієнти можуть знизити витрати з доставки, забираючи свої товари в найближчому магазині. Швидкість виконання замовлення - коли покупцям необхідно отримати товар якомога швидше, вони можуть забрати його в магазині в скорочені строки. Зручність - клієнти починають використовувати Click&Collect для зручних покупок. Це особливо актуально для продуктових товарів та товарів повсякденного попиту. Не потрібно ходити по магазину в пошуках необхідної продукції. Безпеку. Не зважаючи на впровадження всіх необхідних заходів для безпеки покупців у магазинах Watsons, час знаходження у магазині зводиться до мінімуму, якщо покупець обирає Click&Collect. З початку запуску нового виду доставки вже кілька тисяч клієнтів обрали для себе Click&Collect.  Частіше за все, цій опції надають перевагу при замовленні невеликої кількості товарів, які зручно забрати у найближчому магазині.  Частина магазинів використовують цю опцію доставки для підвищення продажу товарів. Такі продажі можуть досягати + 30% до загального обсягу завдяки опції Click & Collect. На сьогодні жителі 30 міст України можуть обрати доставку Click&Collect при замовленні на сайті watsons.ua Довідка Watsons Україна - провідна роздрібна мережа торгівлі товарами для краси і здоровя в Україні. У мережу Watsons Україна входить понад 400 магазинів і 16 аптек у більш ніж 100 містах. Більше 4500 співробітників обслуговують близько 3 млн покупців щомісяця. У квітні 2019 року Watsons відсвяткувала своє восьмиріччя в Україні. Восени 2018 року компанія Watsons третій рік поспіль визнана рітейлером року в drogerie за версією Retail & Development Business Awards. А також - Watsons отримав перемогу перемо в конкурсі «Вибір року Україна» в номінації «Магазин року краси та здоровя» шість разів. Протягом багатьох років Watsons формує стандарти на ринку товарів для краси і здоровя, надаючи персональні рекомендації та консультації, пропонуючи найширший асортимент продукції. У тому числі - товари власних торгових марок Watsons Exclusive, допомагаючи клієнтам виглядати гарно і почуватись чудово  кожен день. Прес-служба Watsons Менеджер з корпоративних комунікацій Маханьова Дарина +38063 957 01 14

Наприкінці березня Міжнародний дрогері-рітейлер Watsons впровадив доставку Click&Collect в Україні, яка дозволяє покупцям забирати онлайн-замовлення у магазинах мережі. На сьогодні функція доступна вже у 54 магазинах мережі.

Така технологія має ряд переваг, які значно спрощують процес покупок, та робить його швидким та безпечним.  Серед основних причин вибору доставки Click&Collect покупці виділяють:

  • Економію на вартості доставки – клієнти можуть знизити витрати з доставки, забираючи свої товари в найближчому магазині.
  • Швидкість виконання замовлення – коли покупцям необхідно отримати товар якомога швидше, вони можуть забрати його в магазині в скорочені строки.
  • Зручність – клієнти починають використовувати Click&Collect для зручних покупок. Це особливо актуально для продуктових товарів та товарів повсякденного попиту. Не потрібно ходити по магазину в пошуках необхідної продукції.
  • Безпеку. Не зважаючи на впровадження всіх необхідних заходів для безпеки покупців у магазинах Watsons, час знаходження у магазині зводиться до мінімуму, якщо покупець обирає Click&Collect.

З початку запуску нового виду доставки вже кілька тисяч клієнтів обрали для себе Click&Collect.  Частіше за все, цій опції надають перевагу при замовленні невеликої кількості товарів, які зручно забрати у найближчому магазині.  Частина магазинів використовують цю опцію доставки для підвищення продажу товарів. Такі продажі можуть досягати + 30% до загального обсягу завдяки опції Click & Collect.

На сьогодні жителі 30 міст України можуть обрати доставку Click&Collect при замовленні на сайті watsons.ua

Довідка

Watsons Україна – провідна роздрібна мережа торгівлі товарами для краси і здоров’я в Україні. У мережу Watsons Україна входить понад 400 магазинів і 16 аптек у більш ніж 100 містах. Більше 4500 співробітників обслуговують близько 3 млн покупців щомісяця. У квітні 2019 року Watsons відсвяткувала своє восьмиріччя в Україні. Восени 2018 року компанія Watsons третій рік поспіль визнана рітейлером року в drogerie за версією Retail & Development Business Awards. А також – Watsons отримав перемогу перемо в конкурсі «Вибір року Україна» в номінації «Магазин року краси та здоров’я» шість разів.

Протягом багатьох років Watsons формує стандарти на ринку товарів для краси і здоров’я, надаючи персональні рекомендації та консультації, пропонуючи найширший асортимент продукції. У тому числі – товари власних торгових марок Watsons Exclusive, допомагаючи клієнтам виглядати гарно і почуватись чудово  кожен день.

Прес-служба Watsons

Менеджер з корпоративних комунікацій

Маханьова Дарина

+38063 957 01 14

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: