fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Дослідження проблем працевлаштування ветеранів і пропозиції до органів державної влади «Захисти Захисника – чи готова Україна працевлаштовувати ветеранів з інвалідністю?»

28/ 08/ 2023
  Мета проєкту: дослідження проблем працевлаштування ветеранів, зокрема, ветеранів з інвалідністю. 17 серпня благодійний фонд «Ти – з нами» презентував результати великого дослідження «Захисти захисника – чи готова Україна працевлаштовувати ветеранів з інвалідністю?». Переглянути презентацію Фонд запитав думку понад 5000 роботодавців щодо проблем із працевлаштуванням ветеранів, але ми зіткнулися з мовчазною незгодою бізнесу спілкуватися на цю тему. Як стало зрозуміло потім, роботодавці остерігалися осуду суспільної думки і репутаційних втрат внаслідок розголошення перепон до працевлаштування ветеранів. Відтак нам довелося внести в опитування умову анонімності, після чого діалог все-таки налагодився. Детальні відповіді на запитання анкети у підсумку надали 468 роботодавців з усіх галузей економіки, які представляли малі, середні та великі підприємства. Період реалізації: квітень-липень 2023.

Мета проєкту: дослідження проблем працевлаштування ветеранів, зокрема, ветеранів з інвалідністю.

17 серпня благодійний фонд «Ти – з нами» презентував результати великого дослідження «Захисти захисника – чи готова Україна працевлаштовувати ветеранів з інвалідністю?».

Переглянути презентацію

Фонд запитав думку понад 5000 роботодавців щодо проблем із працевлаштуванням ветеранів, але ми зіткнулися з мовчазною незгодою бізнесу спілкуватися на цю тему. Як стало зрозуміло потім, роботодавці остерігалися осуду суспільної думки і репутаційних втрат внаслідок розголошення перепон до працевлаштування ветеранів. Відтак нам довелося внести в опитування умову анонімності, після чого діалог все-таки налагодився.

Детальні відповіді на запитання анкети у підсумку надали 468 роботодавців з усіх галузей економіки, які представляли малі, середні та великі підприємства.

Період реалізації: квітень-липень 2023.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: