fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Допомога українцям, які залишилися без дому

10/ 11/ 2022
  На протязі усієї своєї діяльності «АВ метал груп» підтримувала важливі соціальні проєкти, але 2022 рік став надважким для усієї України. З початку війни компанія розпочала два великі соціальні проєти: будівництво житла для вимушених переселенців на базі своїх офісних приміщень та відбудову зруйнованих об’єктів інфраструктури, а саме медичних та навчальних закладів. Адже станом на вересень 2022 року українців, які потребують допомоги, нараховується 15,7 мільйонів. Із них внутрішньо переміщених осіб – 7,1 мільйона. Спираючись на свою мережу металосервісних центрів по всій Україні, «АВ метал груп» від перших днів війни впроваджує проєкт «Шелтер», спрямований на надання переселенцям необхідної допомоги та прихистку. Сьогодні вже вдалося прихистити вже більш ніж 150 родин, які проживають зараз у шелтерах на базі офісних будівель компанії у Кропивницькому, Києві, Івано-Франківську та Львові. Насамперед, це переселенці з Донеччини, Харківщини, Луганщини, Херсонщини, а також інших міст, де активно ведуться бойові дії. Незабаром відкриття ще двох прихистків у Івано-Франківську.  Адже рятуючись від війни, до західної та центральної України переїхало багато тисяч людей з різних куточків. Потреби першої необхідності, такі як дах над головою, забезпечуються силами міста та волонтерів. Разом з тим, «АВ метал груп» також не могла стояти осторонь у такий важкий для країни час. Проживання безкоштовне і надаватиметься громадянам на весь період бойових дій. Кімнати обладнані ліжками та необхідними меблями. Є окрема кухня-їдальня для приготування їжі. Також у кожному з корпусів розташовані душові, пральна та санвузли. А на подвір’ї обладнано дитячий майданчик для родин з діточками, також у корпусі є дитяча кімната з іграшками та настольними іграми. З початку війни українці довели, що ми вміємо мобілізуватись та оперативно діяти навіть у найскладніших ситуаціях. За одну ніч уся країна об’єдналась навколо спільної мети — зберегти якомога більше життів. Тому «АВ метал груп» допомогала та буде допомогати, розуміючи, що лише згуртованість та взаємна підтримка можуть наблизити всіх нас до перемоги та повернення до нормального життя!

На протязі усієї своєї діяльності «АВ метал груп» підтримувала важливі соціальні проєкти, але 2022 рік став надважким для усієї України. З початку війни компанія розпочала два великі соціальні проєти: будівництво житла для вимушених переселенців на базі своїх офісних приміщень та відбудову зруйнованих об’єктів інфраструктури, а саме медичних та навчальних закладів.

Адже станом на вересень 2022 року українців, які потребують допомоги, нараховується 15,7 мільйонів. Із них внутрішньо переміщених осіб – 7,1 мільйона.

Спираючись на свою мережу металосервісних центрів по всій Україні, «АВ метал груп» від перших днів війни впроваджує проєкт «Шелтер», спрямований на надання переселенцям необхідної допомоги та прихистку.

Сьогодні вже вдалося прихистити вже більш ніж 150 родин, які проживають зараз у шелтерах на базі офісних будівель компанії у Кропивницькому, Києві, Івано-Франківську та Львові. Насамперед, це переселенці з Донеччини, Харківщини, Луганщини, Херсонщини, а також інших міст, де активно ведуться бойові дії.

Незабаром відкриття ще двох прихистків у Івано-Франківську.  Адже рятуючись від війни, до західної та центральної України переїхало багато тисяч людей з різних куточків. Потреби першої необхідності, такі як дах над головою, забезпечуються силами міста та волонтерів. Разом з тим, «АВ метал груп» також не могла стояти осторонь у такий важкий для країни час. Проживання безкоштовне і надаватиметься громадянам на весь період бойових дій. Кімнати обладнані ліжками та необхідними меблями.

Є окрема кухня-їдальня для приготування їжі. Також у кожному з корпусів розташовані душові, пральна та санвузли. А на подвір’ї обладнано дитячий майданчик для родин з діточками, також у корпусі є дитяча кімната з іграшками та настольними іграми.

З початку війни українці довели, що ми вміємо мобілізуватись та оперативно діяти навіть у найскладніших ситуаціях. За одну ніч уся країна об’єдналась навколо спільної мети — зберегти якомога більше життів. Тому «АВ метал груп» допомогала та буде допомогати, розуміючи, що лише згуртованість та взаємна підтримка можуть наблизити всіх нас до перемоги та повернення до нормального життя!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: